Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 25.09.2023, 23:29
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [83]
Вітання [72]
Цікавинки [26]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [43]
Наші досягнення [451]
Події/Дати [51]
Учителям [90]
Актуальні новини [450]
Районні заходи [592]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2010 » Листопад » 26 » Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок"
Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок"
19:14

Наказ Міністерства освіти і науки, Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі №1110/207-У від 23.11.10 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

НАКАЗ

№ 1110/207-У від 23 листопада 2010 року

Про проведення Всеукраїнського конкурсу
"Моральний вчинок"

На виконання Закону України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", постанови Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 р. № 41 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 роки", з метою популяризації духовних, моральних надбань, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, підвищення правової культури підростаючого покоління України, наказуємо:

1. Провести у 2010-2011 навчальному році Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок".

2. Затвердити Умови проведення, склад організаційного комітету та журі Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок", що додаються.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки (Удод О.А.), Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити інформаційно-методичну підтримку Конкурсу.

4. Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі вжити заходів з організації та проведення Конкурсу.

5. Даний наказ розмістити на офіційному сайті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі moral.gov.ua, Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки www.osvita.com та на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки www.iitzo.gov.ua.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра освіти і науки Зайцеву І.П. та заступника Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Деревянчука Г.Ю.

Міністр освіти і науки України       Д.В. Табачник

Голова Національної експертної
комісії з питань захисту суспільної моралі       В.В. Костицький

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти і науки України
Національної експертної комісії України
з питань захисту суспільної моралі
23.11.2010 №1110/207-У

Умови
проведення Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"

1. Загальні положення

Всеукраїнський конкурс "Моральний вчинок" (далі – Конкурс) оголошується  Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за інформаційно-методичної підтримки Міністерства освіти і науки з метою популяризації духовних, моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі; сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді.

2. Організація Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться на добровільних засадах у період з 27 листопада 2010 р. по 31 березня 2011 р. серед п'яти вікових категорій:

  • учні 1- 4 класів – колективний проект дитячої ілюстрованої казки;
  • учні 5-9 класів – творчий проект (стаття в газету, буклет, плакат, створення електронного порталу, сайту, презентація з використанням інформаційно-комунікаційних технологій тощо);
  • учні 10-12 класів – твір-ессе;
  • учні професійно-технічних навчальних закладів – твір-ессе;
  • студенти вищих навчальних закладів - твір-ессе.

2.2. Роботи на Конкурс направляються до журі конкурсу не пізніше 28 лютого 2011 року за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 73 Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі з приміткою "Всеукраїнській конкурс "Моральний вчинок" із зазначенням вікової категорії.

2.3. За бажанням можлива попередня організація проведення Конкурсу у три етапи:

  • І етап - з 27.11.2010 по 10.12.2010 у навчальних закладах, за підсумками якого визначається по одному переможцю в кожній віковій категорії. Даний етап може супроводжуватись організацією та проведенням місячника правової освіти, протягом якого відбуваються акції, зустрічі з юристами, представниками правоохоронних органів та соціальних служб, диспути, інтелектуальні ігри, конференції за темами: "Взаємодія моралі і права", "Роль морально-етичних цінностей у суспільстві", "Формування морально-етичних цінностей у сучасній сім'ї", тощо. Під час проведення конкурсу у вищих та професійно-технічних навчальних закладах можуть проводитися студентські та учнівські науково-практичні конференції на загальну тему  Конкурсу з врахуванням специфіки профілю освітніх закладів.
  • ІІ етап - з 10.12.2010 по 25.12.2010 у районах та містах обласного підпорядкування, за результатами якого визначаються по одному переможцю у кожній віковій категорії;
  • ІІІ етап - з 25.12.2010 по 30.01.2011 в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, де визначаються по три переможці  у кожній віковій категорії.

2.4. Для організації та проведення Конкурсу утворюються організаційний комітет та журі, до складу яких входять фахівці освіти, культури, мистецтва, представники органів виконавчої влади, правоохоронних органів, батьківської громадськості.

2.5. Після розгляду робіт членами журі визначаються по одному переможцю у кожній віковій категорії.

3. Вимоги до оформлення матеріалів, що надсилаються на Конкурс

3.1. Учасники мають право на власний розсуд обирати тему творчої роботи відповідно до загальної теми Конкурсу.

3.2. До творчої роботи додається закритий конверт, у якому містяться дані про автора, клас (групу) (прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, повна поштова домашня адреса та адреса навчального закладу, клас (група); прізвище, ім’я, по-батькові вчителя (викладача, наукового керівника), який підготував учасника, клас (групу) до Конкурсу).

3.3. Вимоги до творчих робіт:

3.3.1. У роботі повинно бути чітко прописаний вік дітей.

3.3.2. Творчі роботи повинні розкривати загальну тему Конкурсу на основі огляду літератури та інших джерел, виявляти творчі здібності; особисте ставлення до змісту роботи.

3.3.3. Плакати повинні мати зображення з обов’язковим текстовим поясненням і можуть бути виконані різними художніми техніками та матеріалами. Розмір-формат плакату А3 (270х420).

3.3.4. Конкурсні роботи повинні бути представлені державною мовою, в друкованому варіанті шрифтом – Times New Roman, розмір 14 через 1,5 інтервали; творчі роботи в електронному вигляді повинні мати письмову анотацію (не більше 1 друкованої сторінки).

3.3.5. Конкурсні роботи учасникам не повертаються.

4. Нагородження учасників Конкурсу

4.1. Переможці ІV етапу Конкурсу в кожній віковій категорії нагороджуються Дипломами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Міністерства освіти і науки.

4.2. Вчителі, (викладачі, наукові керівники), які підготували до конкурсу переможців або учасників що зайняли ІІ та ІІІ місце на ІV етапі Конкурсу в кожній віковій категорії відзначаються нагородами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

4.3. Матеріали та результати конкурсу будуть розміщенні на офіційних Інтернет-сайтах Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі moral.gov.ua, Інтернет-порталі Міністерства освіти і науки www.osvita.com та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки www.iitzo.gov.ua.


За матеріалами: http://www.iitzo.gov.ua/nakazy_mon.html

Категорія: Актуальні новини | Переглядів: 3917 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання


Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2023 Сайт управляється системою uCoz