Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 19:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2013 » Лютий » 19 » Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
20:47
ВІТАЄМО !
    17 лютого 2012 року на базі Національного університету водного господарства і природокористування відбувся захист науково-дослідницьких робіт.

        Переможці конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт:

1.  Шевчук  Олександр, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігії" - І місце, секція "Географія та ландшафтознавство"  - ІІІ місце
2. Барановська Олена, учениця 10 класу, Здолбунівської гімназії, секція "Російської літератури" - ІІ місце
3. Бондарчук Катерина, учениця 11 класу, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Світової літератури" - ІІ місце
4. Лук'янчук Наталія, учениця 10 класу, Дерманського НВК, секція "Української літератури" - ІІ місце,
секція "Фольклористики" - ІІІ місце
5. Степанюк Олександр, учень 10 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Аєрофізики та космічних досліджень" - ІІ місце
6. Тимощук Ірина, учениця 11 класу Мізоцького НВК, секція "Зоологія, ботаніка" - ІІ місце
7. Філонюк Віталій, учень 9 класу, Суємської ЗОШ І-ІІ ст., секція "
Геологія, геохімія та мінералогія" - ІІ місце
8. Білінська Юлія, учениця 10 класу, Мізоцького НВК, секція "Валеологія" - ІІІ місце
9.
Бухало Ольга, учениця 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Прикладної математики" - ІІІ місце
10. Гнатюк Ірина, учениця 11 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,
секція "Кліматологія та метеорологія" - ІІІ місце ,
секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування" - ІІІ місце
11. Жданюк Євген, учень 8 класу Здолбунівської гімназії, секція "
Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм" - ІІІ місце
12. Карпінчук Вікторія , учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - ІІІ місце
13. Матвійчук Олександр
,
учень 11 класу, Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.
, секція "
Технологій програмування" - ІІІ місце
14. Печончик Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Лісознавство" - ІІІ місце,
15. Радчук Олена, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Німецька мова" - ІІІ місце
17.
Скальський Андрій, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Української мови" - ІІІ місце
18. Човпило Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Світової літератури" - ІІІ місце
19. Шатало Владислав, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Хімія" - ІІІ місце
20.
Шимкуте Юлія
, учениця 10
класу Здолбунівської гімназії, секція "Право" - ІІІ місце
21. Яремчук Юлія , учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавства" - ІІІ місце
Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 902 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz