Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 08:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Лютий » 21 » Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
20:30
ВІТАЄМО !

      19 лютого 2011 року на базі Національного університету водного господарства і природокористування відбувся захист науково-дослідницьких робіт.

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

1.Шимко Ольга, 10 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Фінансів, грошового обігу та кредитів" - І місце
2. Ткачук Анастасія, 10
клас, Здолбунівська гімназія, секція "Німецької мови" - І місце

3. Гайдук Юлія,10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування" - ІІ місце
4. Гнатюк Ірина, 9 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Географія" - ІІ місце
5. Демчук Ілона, 11 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІ місце
6. Кащенюк Вікторія, 11 клас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Українська мова" - ІІ місце
7. Козачук Вікторія, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІ місце
8. Коцюбинську Анастасія,11 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІ місце
9. Ляшук Максим, 11 клас Мізоцький НВК, секція "Геологія" - ІІ місце
10.Нестерчук Іванна, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - ІІ місце
11.Онищук Руслана, 9 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІ місце, секція "Журналістика" - ІІ місце, 
12.Петраковська Анастасія, 11 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІ місце
13.Петришин Владислав,10 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Internet-технології та WEB дизайн" -ІІ місце
14.Скрипець Антон,9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Англійської мови" - ІІ місце
15.Янковська Ганна, 11 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Релігієзнавство та історія релігії" - ІІ місце
16.Дрозд Денис,  10 клас Мізоцький НВК, секція "Аерофізики та космічних досліджень" - ІІІ місце
17.Заховайко Катерина, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Право" - ІІІ місце
18.Карпенко Андрій, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми" - ІІІ місце
19.Ковальчук Марина10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце
20.Козлюк Ірина, 11 клас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Математика" - ІІІ місце 
21.Мельничук Сергій, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце
22.Мороз Віталій, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Право" - ІІІ місце
23.Пахолюк Олена, 11 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІІ місце
24.Петрук Юліана,10 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Німецької мови" - ІІІ місце
25.Піщалюк Едуард, 9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Медицини" - ІІІ місце
26.Сай Анастасія, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Географія" - ІІІ місце
27.Ткачук Владислав, 9 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Історія України" - ІІІ місце
28.Яремчук Юлія9 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - ІІІ місце


За матеріалами: http://man.rv.ua
Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 904 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz