Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 19:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Грудень » 5 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії 2012/2013 н.р.
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії 2012/2013 н.р.
15:48
 
  02 грудня 2012 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся  районний етап Всеукраїнської олімпіади з географії. Участь в олімпіаді взяли 102 учні 7-11 класів із 25 загальноосвітніх навчальних закладів району.


Переможці олімпіади:


7 клас
1. Кіпранишин Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Семенюк Т.Ф.
2. Фацак Ольга, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Гетманчук С.П.
3. Пашко Олеся, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Бухало Михайло, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
 
8 клас
1. Семенченко Юрій, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
2. Галич Володимир, Дерманський НВК, вч. Ліщук О.Т.
2. Фрідріх Віктор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Семенюк Т.Ф.
3. Росяк Володимир, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Мартинюк Дарина, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мартинюк І.П.
3. Країло Дмитро, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Сай Т.Г.

9 клас
1. Філонюк Віталій, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Гетманчук С.П.
2. Александров Валентин, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
3. Пінтягін Олександр, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Мазепа Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Бучинська Г.О.
3. Романович Андрій, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Теребійчук Ж.І. 
3. Грицюк Наталія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мартинюк І.П.

10 клас
1. Беднарчук Ігор, 
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Зажицька Л.Є.
2. Осташ Олексій, Здолбунівська гімназія, вч.Кісільчук А.М.
3. Наумюк Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
3. Чура Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.

11 клас
1. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В. 
2. Люшненко Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Сай Т.Г.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1566 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.2/5 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz