Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 20.08.2019, 19:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2013 » Листопад » 18 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології
19:41
      15 листопада 2013 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 79 учнів із 25 навчальних закладів району. 

      Переможці олімпіади:

8 клас

1. Лук'янчук Мар'яна, учениця Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.
2. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Нечипор С.Д.
2. Плакас Ірина, учениця Здолбунівської гімназії, вч.Базан Т.О.
3. Лагоржевська Зоряна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Лагоржевська Н.А.
3. Шемчук Наталія, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.

9 клас

1. Грищук Юрій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Луцюк Р.Л.
2. Попов Владислав, учень Здолбунівської гімназії, вч. Базан Т.О.
2. Гарань Наталія, учениця Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.
2. Бедрій Марія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Гураль К.В.
3. Кремінський Сергій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Михайлова Л.Ф.
3. Васьон Оксана, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Каліщук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гершун О.В.

10 клас

1. Філонюк Віталій, учень Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.
2. Шатало Владислав, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Скрипник Н.В.
2. Самчук Владислав, учень Білашівського НВК, вч. Мачелюк Г.М.
3. Мазепа Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Лагоржевська Н.А.
3. Кондратюк Єлизавета, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Дмитришина Н.В.
3. Крігер Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 , вч. Михайлова Л.Ф.
3. Козік Оксана, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Павлюк С.П.
3. Ярошенко Анна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Базан Т.О.

11 клас

1. Бендюк Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Базан Т.О.
2. Чура Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Степанюк М.О.
2. Білінська Юлія, учениця Мізоцького НВК, вч.Федорчук К.В.
3. Гринюк Марта, учениця Білашівського НВК, вч.Мачелюк Г.М.
3. Матусевич Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Притула І.І.

Протоколи олімпіади

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1729 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.2/5 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz