Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.08.2019, 18:29
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Листопад » 28 » Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
16:28
  24 листопада 2012 року на базі Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді взяли участь 81 учень навчальних закладів району. 

Переможці олімпіади

8 клас
1. Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, вч.Карпенко Л.Є. 
1. Карда Маруша, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Данилюк І.І.
2. Попов Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Кравченко В.П.
2. Головай Богдана, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Ліщук Н.А.
2. Орлов Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Мельничук Н.І.
2. Гарань Наталія, Мізоцький НВК, вч. Тимощук Г.В.
3. Рогульчик Анастасія, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька І.В.
3. Шолудько Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мірковець Г.Д.
3. Шенчук Ольга, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Бзита І.М.

9 клас
1. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Никитюк Л.А.
1. Краска Іванна, Здолбунівська гімназія, вч. Літвін Л.Є.
2. Романчук Олександра, Здолбунівська гімназія, вч. Конюх Т.М.
2. Шатало Владислав, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Горщарук Н.М.
2. Цицура Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельник О.Д.
2. Демчишина Аліна, Мізоцький НВК, вч. Тимощук Г.В.
3. Козачук Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Мельничук Н.І.
3. Бихалець Сергій, Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Оліферчук Л.В.
3. Бігун Любов, Дерманський НВК, вч. Мацюк І.Ю.
3. Грицюк Наталія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Довбенко Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Карпюк І.Г.

10 клас

1. Максимчук Ірина, Здолбунівська гімназія, вч. Кравченко В.П.
1. Мазур Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Кузьмук Н.В.
2. Бендюк Вікторія, Здолбунівська гімназія, вч. Кравченко В.П.
2. Нетикша Євгенія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гогон В.І.
2. Білінська Юлія, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
2. Колат Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
3. Мулевич Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Гаврилюк Т.Ю.
3. Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Коновалова Т.В.
3. Мосійчук Вадим, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Клочок Дмитро, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Домащук І.В.
3. Гнатишин Богдан, Ступнівський НВК, вч. Салашник О.І.
 
11 клас
1. Гецун Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Карпенко Л.Є.
1. Потапчук Юрій, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., Потапчук Л.А.
2. Семещук Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Прилуцький Р.К.
2. Хомяк Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
2. Пархомчук Віка, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Племянник Г.М.
2. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В. 
3. Городюк Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Сидорчук Л.І.
3. Бортник Олена, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бабак І.О.
3. Надаховська Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Тишковець К.Б.
3. Бухало Ольга, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
3. Швидкий Володимир, Ступнівський НВК, вч. Салашник О.І.
3. Захарчук Юлія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мичко С.В.
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1542 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 2.4/7 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz