Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 15:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2016 » Листопад » 24 » Відбувся ІІ етап олімпіади з трудового навчання 2016-2017 н.р.
Відбувся ІІ етап олімпіади з трудового навчання 2016-2017 н.р.
19:34

       23 листопада 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів 9 та 11 – х класів. В олімпіаді взяли участь 29 учнів дев’ятого класу та 15 одинадцятикласників загальноосвітніх навчальних закладів.

      Переможці олімпіади:

9 клас (обслуговуюча праця)
1. Горчак Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.В.
2. Сидор Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
3. Піхотіна Олександра, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Юшко С.П.
 
9 клас (технічна праця)
1. 
Небрончук Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Небрончук С.І.
2. Зубач Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
2. Більчук Тарас, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гончарук М.В.
3. Дорош Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
3. Гарань Олег, учень Мізоцького НВК, вч. Бондарчук В.М.
3. Барановський Іван, учень Здолбунівської гімназії, вч. Базан Ю.О.
 
11 клас (обслуговуюча праця)
1. Метелко Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
2. Корнійчук Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Величко З.П.
3. Єрмолова Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.В.
                     
11 клас (технічна праця)
1. 
Крючок Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
2. Петрук Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Небрончук С.І.
2. Астахов Марк, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
3. Калита Владислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Скринник В.М.
3. Ромашко Роман, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гуменюк П.О.
 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1001 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz