26 листопада 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика серед учнів 3-11 класів району. Участь у конкурсі взяли 171 учень 3-11 класів.
Переможцями конкурсу стали:
3 клас
І місце - Нечипорук Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ I-III ст.№6, уч. Сірман Л.В.
ІІ місце - Охримчук Арсеній, учень Білашівського НВК, уч. Шуть Т.І.
ІІІ місце - Голинський Роман, учень Гільчанської ЗОШ I-III ст., уч. Дячук М.Д.
4 клас
І місце - Борисовець Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ I ст. №7, уч.Табачук Л.М.
ІІ місце – Герус Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч.Зуйкова С.О.
ІІІ місце – Хоменчук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ I-III ст.№1, уч. Горошко Н.В.
5 клас
І місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
ІІ місце – Іванова Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Синицька Н.В.
ІІІ місце – Орлова Софія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
6 клас
І місце - Гетманчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Кісільчук В.Ю.
ІІ місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІІ місце – Сірук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Кравченко Т.К.
7 клас
І місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
ІІ місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Кісільчук В.Ю.
ІІІ місце – Сальникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
8 клас
І місце – Карпюк Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
ІІ місце – Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.
ІІІ міце – Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
9 клас
І місце – Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
ІІ місце – Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Свиріпа О.А.
ІІІ місце – Кіпранишина Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
10 клас
І місце – Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Савчук Н.П.
ІІ місце – Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІІ місце – Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
11 клас
І місце – Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце – Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, уч. Пославська Л.М.
ІІІ місце - Федориніна Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
|