22 листопада 2014 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Переможцями конкурсу стали:
3 клас
І місце - Орлова Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Целінська І.М.
ІІ місце - Батрона Даніела, учениця Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7, уч. Супроненко І.О.
ІІ місце - Назарук Михайло, учень Здолбунівської гімназії, уч. Кузьміч І.К.
ІІІ місце - Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Сукова В.Л.
ІІІ місце - Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК, уч. Слівчук Г.П.
ІІІ місце - Никитюк Анастасія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Романюк Р.В.
4 клас
І місце - Боярчук Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Сокол З.Ю.
ІІ місце - Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК, уч. Гончарук Т.В.
ІІ місце - Кельніч Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Цирон Н.Ю.
ІІІ місце - Моргун Інна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Волосик Т.О.
ІІІ місце - Кацеба Анастасія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Жданюк О.І.
ІІІ місце - Кащук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Степанчук Т.В.
5 клас
І місце - Загоруйко Анастасія, учениця Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.О.
ІІ місце - Шостак Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце - Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК, уч. Синяк С.П.
ІІІ місце - Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
ІІІ місце - Поддубій Ярослав, учень Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т.
6 клас
І місце - Киричук Богдана, учениця Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
ІІ місце - Гаврон Олена, учениця Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.
ІІІ місце - Шостак Олександра, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
ІІІ місце - Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Бурець Т.Б.
ІІІ місце - Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
7 клас
І місце – Солтис Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.
ІІ місце – Кісільчук Богдана, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
ІІ місце - Карпесьо Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Садовська В.В.
ІІІ місце – Липська Іванна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Демчук О.Л.
8 клас
І місце – Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІ місце - Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІІ місце - Гнатюк Світлана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т.
ІІІ місце - Левчун Іванна, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Тимощук Т.О.
ІІІ місце – Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 3, уч. Кравченко Т.К.
9 клас
І місце – Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце - Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М
ІІІ місце – Хабатюк Марина, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
ІІІ місце - Боярчук Олександра, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
10 клас
І місце – Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце - Гарань Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
ІІ місце - Орлов Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Михалевич Т.В.
ІІІ місце - Стецюк Анастасія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
ІІІ місце - Стрільчук Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М
11 клас
І місце – Цицура Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6, уч. Гуцол Ж.Д.
ІІ місце – Довбенко Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Савчук Н.П.
ІІ місце – Король Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІІ місце – Горчак Ольга, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
|