Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 21.08.2019, 10:20
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Листопад » 21 » Відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
20:47

     17 листопада 2012 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап ХІІІ  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

         Переможцями конкурсу стали:

3 клас
І місце -   Лановейчик Софія, Здолбунівська ЗОШ І ст. № 7, уч. Максимчук Л.Є.
ІІ місце – Дудяк Владислав, Дерманський НВК,  уч. Каменяка І.І.
ІІ місце -  Мохначук Андрій, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Демчук А.О.
ІІІ місце – Голодюк Сергій, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Дячук М.Д.
ІІІ місце -  Каштан Вікторія, Мізоцький НВК, уч. Устянчук Л.В.
ІІІ місце -  Лісовська Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Стрільчук  Ж.В.
ІІІ місце -  Фрідріх Юлія, Здолбунівська ЗОШ № 6, уч. Гуменюк Л.Ю.

4 клас        
І місце -    Гнатюк Марія, Здолбунівська гімназія, уч. Зуйкова С.О.
ІІ місце –  Дмитерчук Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Бояр Г.В. 
ІІ місце -  Трофімюк Христина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Ольшевська Г.В.
ІІІ місце – Баюн Марія / ЗОШ І-ІІІ ст. №1, уч. Горошко Н.В.
ІІІ місце -  Назарець Максим, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Бублей Л.І.
ІІІ місце -  Сакал Ірина,  Дерманський НВК, уч. Кришиха Г.І.
ІІІ місце -  
Мартинчук Анастасія, Мізоцький НВК, уч. Овдіюк Г.П.

5 клас 
І місце –   Солтис Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.       
ІІ місце –  Соколова Світлана, Здолбунівська гімназія, уч. Дученко О.В.
ІІІ місце – Котюк Катерина, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М.
ІІІ місце -  Бібко Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, уч. Ковальчук Л.Є.
ІІІ місце -  Вербицька Анастасія, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Овдіюк Л.Ф.
ІІІ місце -  Кісільчук Богдана, Мізоцький НВК, уч. Васьковська С.Ф.

6 клас

І місце  –  Горобюк Андрій, Здолбунівська гімназія, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце –  Панасюк Богдана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст..№6, уч. Слободенюк Н.Т.
ІІІ місце – Колос Євгеній, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
ІІІ місце -  Левчук Іванна,  Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Тимощук Т.О.
ІІІ місце -  Бортнік Ярина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
ІІІ місце -  Дмитрук Каріна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Соловйова О.А.
 
7 клас

І місце –   Ємельянова Ксенія, Здолбунівська гімназія, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце –  Дацишина Ольга, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Перебенесюк В.М.
ІІ місце -   Намчук Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Ющак Е.Р.
ІІ місце -   Фацак Ольга, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
ІІІ місце – Атаманюк Вікторія , Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
ІІІ місце -  Боярчук Олександра, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
ІІІ місце -  Стецюк Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, уч. Пославська Л.М.
ІІІ місце -  Федориніна Ірина, Мізоцький НВК, уч. Кремінська Т.А.

8 клас
І місце –  Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце -  Гарань Наталія, Мізоцький НВК, уч. Васьковська С.Ф.
ІІ місце -  Стецюк Анастасія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Загалевич І.С.
ІІІ місце - Брейтер Ірина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
ІІІ місце - Остапчук Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Бурець Т.Б.
ІІІ місце - Семенюк Ангеліна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.,  уч. Косік І.А.
 
9 клас
І місце –   Цицура Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Гуцол Ж.Д.
ІІ місце –  Горчак Ольга, Мізоцький НВК, уч. Поліщук Н.В.
ІІІ місце – Довбенко Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Кравченко Т.К.
ІІІ місце - Поліщук Дарина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.А.
ІІІ місце - Решко Юлія, Здолбунівська гімназія, уч. Колбасова А.В.
ІІІ місце - Філонюк Віталій, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М.
 
10 клас
І місце  -   Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, уч. Шевцова Р.В.
ІІ місце -  Лук'янчук Наталія, Дерманський НВК, уч. Шепельчук О.А.
ІІ місце -  Човпило Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.
ІІІ місце – Мазур Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Бурець Т.Б.
ІІІ місце - Якубчик Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Свиріпа О.А.
 
11 клас
І місце –   Карпінчук Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№6, уч. Ющак Е.Р.
ІІ місце –  Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Власюк Л.А.
ІІ місце -   Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3, уч. Ткач Т.В., Савчук Н.П.
ІІІ місце -  Гомонюк Антоніна, Здолбунівська гімназія, уч. Колбасова А.В.
ІІІ місце -  Тимощук Ірина, Мізоцький НВК, уч. Поліщук Н.В. 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1513 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.5/6 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz