Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 14:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2013 » Січень » 18 » Відбувся І етап конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Відбувся І етап конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН
16:49

     З 24 грудня 2012 року по 03 січня 2013 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у відділеннях філології та мистецтвознавства, математики, наук про землю, хімії та біології, екології та аграрних наук, комп’ютерних наук.


Переможці І етапу

Відділення філології та мистецтвознавства

секція "Світова література" 

І місце – Барановська Олена, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, н.к. Піскаєва Т.Є.

ІІ місце – Грицун Руслана, учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к.Кузьміч Н.І.

ІІ місце – Панасюк Олеся, учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к.Кузьміч Н.І.

секція "Німецька мова"

І місце – Радчук Олена, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, н.к. Шмендель А.В.

ІІ місце – Краска Іванна, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, н.к. Шмендель А.В.

секція "Англійська мова"

І місце – Максимчук Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, н.к.Кравченко В.П.

ІІ місце – Семещук Наталія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 5, вч. Кузьмук Н.В.

ІІ місце – Зосімчук Віта, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, вч. Буцька І.В.

секція "Фольклористика"

ІІ місце – Прокопчук Катерина, учениця 10 класу Дерманського НВК, н.к.Шепельчук О.А.

ІІІ місце – Кондратюк Юлія, учениця 11 класу Мізоцького НВК, н.к. Васьковська С.Ф.

секція "Українська література"

І місце – Бондарчук Катерина, учениця 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к.Власюк Л.А.

І місце – Карпінчук Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, н.к.Ющак Є.Р.

ІІ місце – Довбенко Марія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, н.к.Кравченко Т.К.

ІІ місце – Човпило Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, н.к.Савчук Н.П.

секція "Українська мова"

І місце – Рожко Оксана, учениця 11 класу Мізоцького НВК, н.к.Поліщук Н.В.

ІІ місце – Скальський Андрій, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, н.к.Савчук Н.П.

ІІ місце – Панасюк Іванна, учениця 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к.Власюк Л.А.

ІІІ місце – Задорожна Оксана, учениця 10 класу Мізоцького НВК, н.к. Кремінська Т.А.

ІІІ місце – Дубинка Ірина, учениця 10 класу Дерманського НВК, н.к.Шепельчук О.А.

ІІІ місце – Гірняк Ірина, учениця 11 класу Мізоцького НВК, н.к. Васьковська С.Ф.

секція "Журналістика"

І місце – Никитюк Діана, учениця 9 класу Суємської ЗОШ І-ІІ ст.., н.к. Никитюк Л.А.

Відділення математики

секція "Прикладна математика"

І місце – Печончик Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, н.к. Хоманець Г.П.

І місце – Бухало Ольга, учениця 11класу Мізоцького НВК, н.к. Бухало С.В.

секція «Математика»

ІІ місце – Бойко Вячеслав, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к.Журик К.Я.

Відділення наук про землю

Секція «Геологія, геохімія та геомінералогія»

І місце – Філонюк Віталій, учень 9 класу Суємської ЗОШ І-ІІ ст.., н.к. Овсійчук Ю.М.

Секція «Географія та ландшафтознавство»

І місце – Шевчук Олександр, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к. Салюк Л.О.

ІІ місце – Мосійчук Борис, учень 10 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.., н.к. Мартинюк І.П.

Відділення хімії та біології

Секція «Медицина»

І місце – Решко Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, н.к. Базан Т.О.

ІІ місце – Мосійчук Петро, учень 10 класу Мізоцького НВК, н.к. Мельник А.Б.

Секція «Валеологія»

І місце – Білінська Юлія, учениця 10класу Мізоцького НВК, н.к. Шевчук О.А.

Секція «Зоологія, ботаніка»

І місце – Тимощук Ірина, учениця 11класу Мізоцького НВК, н.к. Федорчук К.В.

Відділення екології та аграрних наук

Секція «Лісознавство»

І місце – Кондратюк Єлизавета, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, н.к.Дмитришина Н.В.

ІІ місце – Печончик Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, н.к. Базан Т.О.

Секція «Ветеринарія та зоотехніка»

І місце – Наумюк Володимир, учень 10 класу Мізоцького НВК, н.к. Мельник А.Б.

Секція «Екологія»

І місце – Климчик Богдан, учень 11класу Мізоцького НВК, н.к. Федорчук К.В.

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

І місце – Гнатюк Ірина, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, н.к.Гнатюк В.В.

Відділення комп’ютерні науки

Секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми ”

І місцеЖданюк Євген учень 8 класу Здолбунівської гімназії н.к. Михалко Ю.І.

Секція "Технології програмування”

І місцеМатвійчук Олександр учень 11 класу Уїздецької ЗОШ І – ІІІ ступенів н.к. Матвійчук В.А.

 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 789 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 1.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz