Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.08.2019, 18:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Листопад » 30 » Вібувся ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Вібувся ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
21:38
  26 листопада 2011 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбувся районний етап  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

  Переможцями конкурсу стали:

5 клас
1. Колос Євгенія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Клинова Н.Д.
2. Панасюк Богдана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Слободенюк Н.Т.
3. Скринник Назарій, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б.

6 клас
1. Федориніна Ірина, Мізоцький НВК, вч. Кремінська Т.А.
2. Ємельянова Ксенія, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
2. Атаманюк Вікторія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Соловйова Т.Б.
3. Намчук Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Ющак Е.Р.
3. Ліщук Тарас, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Капітула О.С.

7 клас
1. Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, вч. Павловська Н.Б.
2. Мартинюк Інна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Стецюк К.І.
3. Брейтер Ірина, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Соловйова Т.Б.

8 клас
1. Горчак Ольга, Мізоцький НВК, вч. Поліщук Н.В.
2. Довбенко Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Ткач Т.В.
2. Демко Дана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Цехановська А.С., Бишук Л.С.
3. Денисюк Наталія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Галич З.В.
3. Поліщук Дарина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк А.А.

9 клас
1. Кирик Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Савчук Н.П.
2. Шалигіна Марія, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В.
3. Мазур Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Каян М.
3. Гнатишин Богдан, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Козік С.М.

10 клас
1. Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Власюк Л.А.
2. Тимощук Ірина, Мізоцький НВК, вч. Поліщук Н.В.
3. Яремчук Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Литвин Л.Г.

11 клас
1. Антонюк Анастасія, Мізоцький НВК, вч. Синяк С.П.
2. Начева Ірина, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Омельчук Т.
3. Корнас Ольга, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Клинова Н.Д.
3. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Цехановська А.С., Бишук Л.С.


Категорія: Районні заходи | Переглядів: 1146 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz