
28 лютого 2019 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови з теми «Формування здатності до соціального контакту в найтиповіших ситуаціях».
Семінар розпочали з теоретичного питання, присвяченого формуванню соціокультурної та соціолінгвістичної компетентностей на уроках іноземної мови. Своїм досвідом перебування в США поділилася вчитель англійської мови Маломощаницького НВК Марчук О.В. Свій погляд на Україну, її традиції та звичаї озвучила волонтер Корпусу Миру Абігейл Точалавскі. Практичним досвідом, як зробити уроки яскравішими та більш цікавими для учнів, поділилися господарі заходу вчителі Мірковець Г.Д., Остапук Р.В., Сірочук І.В. та Данилюк І.І.
Хочу подякувати всім учасникам семінару-практикуму за гарну підготовку та активну участь у даному заході!
Також у цей же день, 28 лютого 2019 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум для вчителів німецької мови з теми «Гра як засіб мотивації учнів до вивчення іноземної мови».
Учитель німецької мови Броніч М.Є. підготувала цікавий виховний захід разом з учнями 5-го класу, які здійснили дивовижну подорож до країни щастя.
Учитель Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Моргун В.В. розповіла про нові форми та прийоми роботи, які вона використовує для урізноманітнення своїх уроків.
Семінар пройшов у комфортній та невимушеній атмосфері.
 
 
|