18 грудня 2015 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, у якому взяли участь 97 переможців І етапу із 26 загальноосвітніх навчальних закладів району.
Переможцями олімпіади стали:
7 клас
1. Киричук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Є.Р.
2. Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Васьковська С.Ф.
2. Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Осік Ж.І.
2. Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Колбасова А.В.
3. Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Кравець Г.П.
3. Полюхович Валентина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.
3. Нестерчук Іраїда, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Новачук Н.М.
3. Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.О.
3. Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
3. Чекеринда Дарина, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Кухарець Т.А.
8 клас
1. Котюк Катерина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк І.М.
2. Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Косік І.А.
2. Андрощук Віталій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Драчук О.В.
3. Ручніла Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Сидорук Н.Д.
3. Тимощук Ольга, учениця Ступнівського НВК, уч. Шпичак О.В.
3. Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Бишук Л.С.
3. Ліщук Ірина, учениця Дерманського НВК, уч. Ужвін Г.Д.
3. Корпесьо Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Садовська В.В.
3. Корольчук Василь, учень Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.О.
3. Хандрук Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Дученко О.В.
9 клас
1. Голуб Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Поліщук Н.В.
2. Колос Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Сидорук Н.Д.
3. Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Савчук Н.П.
3. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Слободенюк Н.Т.
3. Григорук Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
3. Крупецька Ніна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Литвин Л.Г.
3. Павлюк Вікторія, учениця Ступнівського НВК, уч. Костюк Н.Г.
10 клас
1. Ємельянова Ксенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Шевцова Р.В.
2. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.
2. Кийченко Вероніка, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Карпенко С.В.
3. Атаманюк Вікторія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
3. Федориніна Ірина, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.Є.
3. Боярчук Олександра, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
3. Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, уч. Пославська Л.М.
11 клас
1. Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Павловська Н.Б.
2. Гарань Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Кремінська Т.А.
2. Країло Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Савчук Н.П.
3. Капітула Дмитро, учень Ступнівського НВК, уч. Костюк М.Г.
3. Гайналій Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Гуцол Ж.Д.
3. Остапчук Наталія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Бурець Т.Б.
3. Стрільчук Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Пославська Л.М.
3. Михалевич Аліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Михалевич Т.В.
3. Стецюк Анастасія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ сту., уч. Загалевич І.С.
|