22 грудня 2012 року на базі
Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 було проведено ІІ етап
Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, у якому взяли участь
98 переможців І етапу. Переможцями ІІ етапу стали 26 учасників, а саме:
11 клас І місце - Зозуль Марина, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак
Е.Р.; ІІ місце - Ткачук Владислав, учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №3, учитель Савчук
Н.П.; ІІ місце - Бондарчук Катерина, учениця
11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учитель Власюк
Л.А.; ІІІ місце – Тимощук Ірина,
учениця 11 класу Мізоцького НВК, учитель Поліщук Н.В.; ІІІ місце - Яремчук Юлія, учениця 11 класу, Здолбунівського
загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№4, учитель Литвин Л.Г.; ІІІ місце – Петрук Тетяна,
учениця 11 класу Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В.
10 клас І місце – Барановська Олена,
учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, учитель Шевцова Р.В.; ІІ місце - Човпило Максим, учень 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №3, учитель Савчук Н.П.; ІІІ місце - Лук'янчук Наталія,
учениця 10 класу Дерманського НВК, учитель Шепельчук О.А.; ІІІ місце – Мазур Наталія, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів №5, учитель Бурець Т.Б.; ІІІ місце – Якубчик Наталія, учениця 10 класу Здолбунівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, учитель Свиріпа О.А.
9 клас І місце – Горчак Ольга, учениця 9 класу Мізоцького НВК, учитель Поліщук
Н.В.; ІІ місце – Цицура Вікторія, учениця 9 класу Здолбунівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, Гуцол Ж.Д.; ІІІ місце – Поліщук Дарина, учениця 10 класу Здовбицької загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів, учитель Парфенюк А.А., Новачук Н.М.; ІІІ місце – Старовойт Вікторія, учитель Здолбунівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №4, Литвин Л.Г. ;
8 клас І місце – Шмендель Марта, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії, учитель Павловська Н.Б.
ІІ місце – Гарань Наталія, учениця 8 класу Мізоцького НВК, учитель Васьковська С.Ф.; ІІ місце – Стецюк Анастасія, учениця 8 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учитель Загалевич І.С.; ІІІ місце – Остапчук Наталія, учениця 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, учитель Бурець Т.Б.
7 клас
І місце – Ємельянова Ксенія, учениця 7 класу Здолбунівської гімназії,
учитель Шевцова Р.В.;
ІІ місце – Головацька Євгенія, учениця 7 класу Здолбунівської гімназії, учитель
Шевцова Р.В.; ІІ місце – Федориніна Ірина, учениця 7 класу Мізоцького НВК, учитель
Кремінська Т.А.; ІІІ місце – Дацишина Ольга, учениця 7 класу Кунинської загальноосвітньої
школи І-ІІ ступенів, учитель Перебенесюк В.М.; ІІІ місце – Атаманюк Вікторія, учениця 7 класу Копитківської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учитель Соловйова Т.Б.; ІІІ місце - Кіпранишин Максим, учень 7 класу Здолбунівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, учитель Ющак Е.Р.; ІІІ місце – Стецюк Вікторія, учениця 7 класу Здолбунівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, учитель Пославська Л.М.
|