Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 21.01.2021, 15:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [83]
Вітання [72]
Цікавинки [26]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [43]
Наші досягнення [451]
Події/Дати [51]
Учителям [90]
Актуальні новини [450]
Районні заходи [592]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2020 » Листопад » 16 » Результати районного дистанційного огляд-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»
Результати районного дистанційного огляд-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»
14:00

   11 листопада 2020 року на базі Здолбунівського районного методичного кабінету відбувся районний дистанційний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники». У майстерності прочитання гумористичних творів змагалися 17 учнів закладів загальної середньої освіти.

   Журі конкурсу відзначило хорошу підготовку читців Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №6, №3 та Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей».

   Найкращий запис відео був представлений Здолбунівською гімназією, Здолбунівською загальноосвітньою школою І ступеня №7, Здолбунівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №3, Глинським навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Із окремих закладів надійшли неякісно записані виступи гумористів,  що спотворювало враження від читання.

          Врахувавши рішення членів журі, переможцями стали:

серед читців старшої вікової категорії

І місце – Теребінська Валентина (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6)

ІІ місце – Березовський Іван (Ступнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей»)

ІІ місце – Палічук Максим (Глинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад») 

 серед читців молодшої вікової категорії

І місце – Сидорук Ангеліна (Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей»)

І місце – Цвей Олександр (Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)

ІІ місце -  Семенюк Станіслав (Здолбунівська гімназія)

ІІ місце – Моторний Олексій (Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7)

ІІІ місце - Головчак Владислав (Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)

ІІІ місце – Осипчук Микола (Суємський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»)

ІІІ місце – Парфенюк Максим (Новомощаницький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»)

Категорія: Актуальні новини | Переглядів: 50 | Додав: mariia5555 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2021 Сайт управляється системою uCoz