Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 07:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Листопад » 28 » Результати олімпіади з німецької мови 2011/2012н.р
Результати олімпіади з німецької мови 2011/2012н.р
17:04
8 клас
1. Решко Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Марискевич Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Демчишина Аліна, Мізоцький НВК, вч. Стецюк І.В.
3. Савчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
3. Горчак Ольга, Мізоцький НВК, вч. Стецюк І.В.

9 клас
1. Печончик Ірина , Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Саврай Інна, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.П.
3. Кириєвська Тамара, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.

10 клас
1. Гецун Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
2. Гайдук Наталія, Здолбунівська гімназія, вч. Семенець О.Р.
3. Стрілець Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Шпить О.І.
3. Печенюк Юлія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.П.

11 клас
1. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Шаєвська Ганна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
2. Казанська І., Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Москалець О.П. 
3. Гомонюк Софія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Моргун В.В.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1286 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz