Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.08.2019, 19:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Грудень » 3 » Результати олімпіади з математики 2012/2013н.р
Результати олімпіади з математики 2012/2013н.р
17:56
  30 листопада 2012 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. В олімпіаді взяли участь 159 учнів закладів освіти району.
  06 грудня 2012 року за результатами розгляду апеляції  внесено зміни до протоколу олімпіади в 9 класі 

  Переможці олімпіади:

5 клас
1. Антонюк Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Ткачук Л.Т.
2. Свирида Галина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Васильєва В.М.
2. Корольчук Василь, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шуть Ю.А. 
3. Солончук Анна, Мізоцький НВК, вч. Никитюк А.Р.

6 клас
1. Пилипчук Іван, Здолбунівська гімназія, вч. Хоманець Г.П.
2. Франчко Вікторія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кацеба О.М.
2. Колос Євгеній, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 5, вч. Горшунова Л.М.. 
3. Прокопчук Дмитро, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Мельничук С.М.

7 клас
1. Кіпранишин Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6, вч. Галик О.М.
2. Бухало Михайло, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
3. Дацишина Ольга, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Кондратюк В.В.

8 клас
1. Устянчук Андрій, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
2. Лазарчук Назарій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Гмирак Т.Я.
3. Семенченко Юрій, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.

9 клас
1. Савчук Володимир, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
1. Демчишина Аліна, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук В.М.
2. Кондратюк Єлизавета, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Шафранська Л.Р.
3. Маринін Сергій, Здолбунівська гімназія, вч. Наконечна А.А.
3. Тищенко Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Сімонович Т.І.

10 клас
1. Матусевич Роман, 
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознейчук І.А.
2. Степанюк Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Вознейчук І.А.
3. Плевич Світлана, Мізоцький НВК, вч. Бухало С.В.
3. Сафронов Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Хоманець Г.П.

11 клас 
1. 
Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Ольшевський Ю.О.
2. Леончук Юлія, Мізоцький НВК, вч. Бухало С.В.
3. Семенюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мирончук В.Є.


Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2050 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.0/6 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz