Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 19:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Грудень » 10 » Результати олімпіади з історії 2012/2013н.р
Результати олімпіади з історії 2012/2013н.р
10:37
     
          09 грудня 2012 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 81 учень загальноосвітніх навчальних закладів району.


Переможці олімпіади

8 клас
1. Барановська Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Дученко О.В.
2. Сябер Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Лобкова О.А.
2. Брань Наталія, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
2. Зелінська Анна, Миротинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Чиж О.М.
3. Країло Дмитро,  Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
3. Орлов Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Шокот В.В.
3. Кальницька Юлія, Ступнівський НВК, вч. Шпичак І.П.

9 клас
1. Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
1. Грицюк Наталія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Грицюк О.В.  
2. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Маринін М.М.
2. Блажко Тетяна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк С.І.
2. Цицура Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
3. Мельничук ДаринаЗдолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
3. Старовойт Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Літковська Н.С.
3. Шпичак Іван, Ступнівський НВК, вч.Шпичак І.П.

10 клас
1. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2. Беднарчук Ігор, 
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Місікова А.М.
2. Вишневський Ростислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
3. Скальський Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
3. Владімірова Анастасія, 
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Літковська Н.С.
3. Мосійчук Борис, 
Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Грицюк О.В. 

11 клас
1. Самолюк Ольга
Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
2. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк С.І.
2. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Онищук Руслана, Дерманський НВК, вч. Мартинюк С.І.
3. Швидкий Володимир, Ступнівський НВК, вч.Нечипорук Л.В.


Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1810 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/4 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz