Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 12:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Листопад » 7 » Результати олімпіади з історії 2011/2012н.р
Результати олімпіади з історії 2011/2012н.р
14:48
     05 листопада 2011 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 82 учні загальноосвітніх навчальних закладів району.

Переможці олімпіади

8 клас
1. Кравчук Денис, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2. Павловська Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.  
2. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Маринін М.М.
3. Гегера Антоніна, П'ятигірська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Плотко Н.М.
3. Горчак Ольга, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.

9 клас
1. Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
2. Петруков Давид, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Самкова Г.О.
2. Кирик Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
3. Якубчик наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Сахарук Г.Д.
3. Капітула Маріанна, Ступнівський НВК, вч.

10 клас
1. 
Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк С.І.
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Грипич Н.М.
2. Печенюк Юлія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мислінчук А.О.
3. Ткачук Дмитро, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Андрощук В.Ф.
3. Скрипець Антон, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Бондарчук Марина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Літковська Н.С.

11 клас
1. Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Середюк Н.В.
2. Мороз Віталій, Здолбунівська гімназія, вч. Дученко О.В.
2. Войчун Наталія,  Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковський С.Й.
3. Мичко Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Літковський Н.С.
3. Хотинчук Любов, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Андрощук В.Ф.
3. Наумюк Михайло, Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2326 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.3/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz