Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 08:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Листопад » 16 » Результати олімпіади з англійської мови (звичайні класи)2011/2012н.р
Результати олімпіади з англійської мови (звичайні класи)2011/2012н.р
21:13
 12 листопада 2011 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбулася районна олімпіада з англійської мови(звичайні класи). В олімпіаді взяли  участь 66 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Переможці олімпіади:

8 клас
1. Никитюк Діана, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Никитюк Л.А.
2. Шатало Владислав, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Горщарук Н.М.
2. Цицура Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельник О.Д.
3. Самчук Влас, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Потапчук Л.А.
3. Демчишина Аліна, Мізоцький НВК, вч. Тимощук Г.В.
3. Грибок Вікторія, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк Ю.В.

9 клас
1. Нетикша Євгенія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гогон В.І.
2. Мазур Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Кузьмук Н.В.
2. Білінська Юлія, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
3. Колат Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
3. Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Панасюк О.М.
3. Астахов Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Сидорчук Л.І.
3. Гнатишин Богдан, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Ліщук Н.А.

10 клас
1. Потапчук Юрій, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., Потапчук Л.А.
2. Хомяк Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Марчук Н.Ю.
2. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
3. Городюк Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Сидорчук Л.І.
3. Бухало Ольга, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.

11 клас
1. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мірковець Г.Д.
2. Процюк Вадим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Племянник Г.М.
2. Ткачик Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Петрук О.Т.
2. Григоріадіс Юлія, Мізоцький НВК, вч. Ковальчук Т.В.
3. Мачелюк Наталія, вч. Білашівька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Потапчук Л.А.
3. Капітула Оксана, Ступнівський НВК, вч. Салашник О.І.
3. Корнас Ольга,  Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Прилуцький Р.К.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2525 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz