Відмінний результат
1.
Александрук Андрій, учень 4 класу
Глинської ЗОШ І-ІІІ ст.
2.
Баранець Анна, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
3.
Бухало Михайло, учень 7 класу Мізоцького НВК
4.
Гальчин Олександр, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
5.
Година Анастасія, учениця 10 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.
6.
Гребінь Надія, учениця 11 класу Бущанської
ЗОШ І-ІІІ ст..
7.
Козярець Олександр, учень 7 класу Мізоцького НВК
8.
Кулиба Олена, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
9.
Лазарчук Володимир, учень 10 класу
Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст..
10.
Лисюк Олександр, учень 8 класу Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
11.
Мосійчук Борис, учень 10 класу
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст..
12.
Небрончук Максим, учень 8 класу Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
13.
Савчук Вадим, учень 8 класу Бущанської ЗОШ
І-ІІІ ст..
14.
Яровий Іван, учень 9 класу Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
Добрий результат
1.
Антонюк Андрій, учень 5 класу
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3
2.
Бедрій Марія, учениця 8 класу Гільчанської
ЗОШ І-ІІІ ст.
3. Бігунець Ірина, учениця 11 класу
Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.
4.
Бортник Олена, учениця 11 класу Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.
5.
Войцеховський Андрій, учень 8 класу
Мізоцького НВК
6. Ганчевська
Наталія, учениця 11 класу Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
7.
Гордієнко Сергій, учень 10 класу
Здолбунівської гімназії
8. Грицюк Наталія, учениця 9 класу
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст..
9.
Гуменюк Олександр, учень 11 класу
Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.
10. Дзюра Максим, учень 9 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст..
11.
Жайворон Аліна, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
12.
Загоруйко Петро, учень 11 класу
Білашівської ЗОШ І-ІІІ ст.
13.
Кундеренко
Олексій, учень 9 класу Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
14.
Купріян Ольга, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
15.
Куць Іван, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
16. Левчук Іванна, учениця 6 класу
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст..
17.
Ляшун Олег, учень 11 класу Мізоцького НВК
18.
Мельничук Влада, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
19. Микитюк Василь, учень 9 класу Білашівської
ЗОШ І-ІІІ ст.
20.
Нагорний Владислав, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
21.
Надаховська Анастасія, учениця 11 класу
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст.
22.
Наулко Сергій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
23.
Новак Марія, учениця 7 класу Глинської ЗОШ
І-ІІІ ст.
24.
Омельчук Назар, учень 9 класу Білашівської
ЗОШ І-ІІІ ст.
25.
Пантелеймонов Юрій, учень 9 класу
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст..
26.
Панчук Олександр, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
27.
Потапчук Юрій, учень 11 класу Білашівської
ЗОШ І-ІІІ ст.
28.
Пшибилович Микола, учень 11 класу
Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.
29.
Радчук Катерина, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
30.
Рогульчик Анастасія, учениця 8 класу
Здолбунівської гімназії
31.
Романюк Юлія, учениця 8 класу
Здолбунівської гімназії
32.
Стаднюк Оксана, учениця 9 класу Мізоцького
НВК
33.
Ткач Тетяна, учениця 8 класу П’ятигірської
ЗОШ І-ІІ ст.
34. Франчко Вікторія, учениця 6 класу
Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст..
35.
Хоменчук Вадим, учень 10 класу
Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.
36.
Швейда Богдан, учень 5 класу Здолбунівської гімназії
37.
Шиянович Дмитро, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6
Скачати результати