Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 07:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 13 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури
10:36

Результати

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

2019 – 2020 навчальний рік

7 клас

І місце – Коломис Юлія / Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІ місце – Герус Анастасія /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./

ІІ місце – Рачковська Ангеліна / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Ющак Е.Р./

ІІ місце – Шарафан Андрій / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Кравченко Т.К./

ІІІ місце – Андрощук Аліна /Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Драчук О.В./

ІІІ місце – Боярчук Антоніна /Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Парфенюк А.А./

ІІІ місце – Календар Мар’яна /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Бурець Т.Б./

ІІІ місце – Кащук Анастасія / Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Васьон С.О./

ІІІ місце - Омельчук Катерина /Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Овдіюк Л.Ф./

ІІІ місце - Яскал Дарина / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, учитель Литвин Л.Г./

ІІІ місце – Тимощук Зоряна /Суємський НВК, учитель Миронюк В.Г./

ІІІ місце - Фридрих Катерина /Дерманський НВК, учитель Талабська О.С./

8 клас

І місце – Орлова Софія /Здолбунівська гімназія, вчитель Колбасова А.В./

ІІ місце – Бондар Ілона /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Бурець Т.Б./

ІІ місце – Гришутіна Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Кремінська Т.А./

ІІ місце – Бабич Анна /Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Грицан Г.М./

ІІІ місце – Андрійчук Юліана / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Осік Ж.І./

ІІІ місце – Гайналій Олександра /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Бишук Л.С./

ІІІ місце – Іванова Ольга /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Синицька Н.В./

ІІІ місце – Кальчук Надія / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, учитель Литвин Л.Г./

ІІІ місце – Коломис Аліна /Білашівський НВК, учитель Галич З.В./

ІІІ місце – Кочубей Валерія /Маломощаницький НВК, учитель Чаюк Р.М./

ІІІ місце – Мулько Вікторія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учитель Михалевич Т.В./

9 клас

І місце - Андрієш Валерія / Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІ місце – Голуб Катерина /Здолбунівська гімназія, учитель Колбасова А.В./

ІІ місце - Сірук Анна /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Савчук Н.П./

ІІ місце – Склянчук Вікторія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Синицька Н.В./

ІІІ місце – Бондар Тетяна /Бущанський НВК, учитель Бондар Н.О./

ІІІ місце – Дорощук Ольга /Новомощаницький НВК, учитель Капітула О.С./

ІІІ місце – Кацеба Анастасія /Гільчанський НВК, учитель Стецюк І.Р./

ІІІ місце – Кельніч Марія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Бурець Т.Б./

ІІІ місце – Михальчук Зоряна /Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., учитель Драчук О.В./

ІІІ місце – Тимощук Вікторія /Суємський НВК, учитель Антонюк В.М./

10 клас

І місце – Панасюк Марія /Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Парфенюк А.А./

ІІ місце – Арефіна Владислава /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./

ІІ місце - Калініна Анна /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Сидорук Н.Д./

ІІІ місце – Самчук Анастасія / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, учитель Ковальчук Л.Є./

ІІІ місце – Дудяк Владислав /Дерманський НВК, учитель Шепельчук О.А./

ІІІ місце – Каштан Вікторія /Мізоцький НВК, учитель Васьковська С.Ф./

ІІІ місце – Фрідріх Юлія /Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Слободенюк Н.Т./

11 клас

І місце - Киричук Богдана / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, учитель Ющак Е.Р./

ІІ місце – Гайдук Богдана / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, учитель Литвин Л.Г./

ІІ місце – Головацька Єва /Здолбунівська гімназія, вчитель Шевцова Р.В./

ІІ місце – Заборовська Ірина /Мізоцький НВК, учитель Поліщук Н.В./

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна /Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Білінська Л.В./

ІІІ місце – Кушнірук Ірина / Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Овдіюк Л.Ф./

ІІІ місце – Павлюк Володимир /Ступнівський НВК, учитель Шпичак О.В./

ІІІ місце – Руда Іванна / Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, учитель Сидорук Н.Д./

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 441 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz