Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 08:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 21 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
09:03

20 листопада 2019 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології) серед учнів 9,11 класів. Всього було 34 учасника, з них 25 учнів 9-х та 9 учнів 11-х класів. Переможцями стали:

9 клас (обслуговуюча праця)

І місце – Юшко Мирослава, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Юшко С.П.);

ІІ місце – Кушнер Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Гаврилюк О.В.);

ІІ місце - Кубович Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Шевчук В.П.);

ІІІ місце – Лис Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Жук Л.М.);

ІІІ місце – Куцелюк Юлія, учениця Мізоцького НВК (уч. Германюк Г.О.)

11 клас (обслуговуюча праця)

І місце – Горчак Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Гаврилюк О.В.);

ІІ місце – Шилан Валентина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Шевчук В.П.);

ІІІ місце – Бондарчук Світлана, учениця Білашівського НВК (уч. Мачелюк С.В.).

9 клас (технічна праця)

І місце – Дудяк Ігор, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Гончарук М.В.);

ІІ місце – Максимчук Леонід, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Нижник В.В.);

ІІ місце – Матвійчук Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Небрончук С.І.);

ІІ місце – Столярчук Артур, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Небрончук С.І.);

ІІІ місце – Хотинчук Павло, учень Суємського НВК (уч. Мартинюк В.В.);

ІІІ місце – Маслей Артем, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Федорук Ю.Т.);

ІІІ місце – Гураль Іван, учень Мізоцького НВК (уч. Бондарчук В.М.);

ІІІ місце – Березовський Василь, учень Ступнівського НВК (уч. Березовський М.В.)

11 клас (технічна праця)

І місце – Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії (уч. Базан Ю.О.);

ІІ місце – Маєвський Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Жук Л.М.);

ІІІ місце – Дрозд Юрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Небрончук С.І.).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 267 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz