Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 18:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2018 » Листопад » 14 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
08:25

13 листопада 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології). Всього брало участь 37 учасників – учнів 9,11 класів.

Переможцями стали:

9 клас (дівчата)

І місце - Шилан Валентина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Шевчук В.П.);

ІІ місце – Бондарчук Світлана,учениця Білашівського НВК (вч. Мачелюк С.В.);

ІІІ місце – Федорчук Марія, учениця Мізоцького НВК (вч. Германюк Г.О.);

9 клас (хлопці)

І місце – Кальчук Євген, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Скринник В.М.);

ІІ місце – Кірієвський Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Небрончук С.І.);

ІІ місце – Бережнюк Андрій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Бондарчук В.М.);

ІІІ місце – Кардаш Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Радіонов С.В.);

ІІІ місце – Філімонов Назар, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Гончарук М.В.);

ІІІ місце – Дудяк Владислав, учень Дерманського НВК (вч. Дудяк В.Т.);

ІІІ місце – Бобрик Максим, учень Ступнівського НВК (вч. Березовський М.В.);

11 клас (дівчата)

І місце – Горчак Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Гаврилюк О.В.);

ІІ місце – Кіпранишина Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Шевчук В.П.);

ІІІ місце – Свирида Галина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (вч. Баклаєва О.Г.);

11 клас (хлопці)

І місце – Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії (вч. Базан Ю.О.);

ІІ місце – Довгалець Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Небрончук С.І.);

ІІІ місце – Кравчук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Скринник В.М.).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 516 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz