Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 14:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Грудень » 22 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
21:52
 Переможці олімпіади

Обслуговуюча праця

8 клас
1. Прокопчук Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
2. Денисюк Наталія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мачелюк С.В.
2. Мельник Анна, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Радіонов С.В.
3. Демчишина Аліна, Мізоцький НВК, вч. Германюк Т.О.
3. Баранець Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.

9 клас
1. Дутчак Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Баклаєва О.Г.
2. Ляхоцька Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.
2. Панова Марта, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
3. Задорожна Оксана, Мізоцький НВК, вч. Германюк Т.О.
3. Грицюк Марта, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мачелюк С.В.
3. Кибукевич Юлія,  Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Величко З.П. 

10 клас
1. Перетятко Марія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мачелюк С.В.
2. Дубинка Катерина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Баклаєва О.Г.
2. Андрощук Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
3. Леончук Юлія, Мізоцький НВК, вч. Германюк Т.О
3. Іваненко Людмила, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Ольшевська Г.М.
3. Городюк Наталія,  Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Величко З.П. 

11 клас
1. Антонюк Анастасія, Мізоцький НВК, вч. Германюк Т.О.
2. Марчук Оксана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.В.
2. Шарко Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
3. Білецька Вікторія, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бартощук В.В.
3. Квочун Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Баклаєва О.Г.
3. Мазур Катерина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Величко З.П.

Технічна праця

8 клас

1. Барсуков Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Нижник В.
2. Герасимчук Віталій, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Воробель В.В.
2. Мазепа Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
3. Кікоть Антон,  Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.

9 клас
1. Якимчук Микола, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Мартинюк В.В.
2. Звірук Роман, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Небрончук С.І.
2. Беднарчук Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.
3. Пінчук Дмитро, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
3. Онищук Едуард, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Нижник В.
3. Пальчевський Андрій, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Ясковець В.І.

10 клас
1. Люшненко Микола, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Нижник В.
2. Самолюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Небрончук С.І.
3. Петруков Давид, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.

11 клас
1. Наумюк Михайло, Мізоцький НВК, вч. Мельник І.М.
2. Баран Юрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Небрончук С.І.
3. Мельник Артем, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.
3. Грисюк Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1316 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz