Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 07:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 21 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
09:02

20 грудня 2019 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Цьогоріч олімпіада об’єднала 42 учасника (9 кл. – 20 учнів, 10 та 11 – по 11 учнів).

Переможцями стали:

9 клас

І місце – Дорощук Ольга, учениця Новомощаницького НВК (уч. Павловський С.М.);

ІІ місце – Мельник Владислава, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Архулік В.М.);

ІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Андрощук В.Ф.);

ІІ місце – Березовський Василь, учень Ступнівського НВК (уч. Мельник М.М.);

ІІ місце – Тимощук Вікторія, учениця Суємського НВК (уч. Харковський С.І.);

ІІІ місце – Осипчук Діана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІІ місце – Головчак Каріна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Мосійчук М.П.);

ІІІ місце – Михальчук Зоряна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Якимчук М.І.);

ІІІ місце – Присяжнюк Уляна, учениця Дерманського НВК (уч. Мартинюк С.І.)

 

10 клас

І місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІ місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Шокот В.В.);

ІІІ місце – Савелюк Назар, учень Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.)

 

11 клас

І місце – Абрамчук Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Мосійчук М.П.);

ІІ місце – Коханець Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІ місце – Перестюк Владлен, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце – Голуб Петро, учень Гільчанського НВК (уч. Грицюк О.В.);

ІІІ місце – Мартинчук Анастасія, учениця Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 158 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz