Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 18:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2018 » Грудень » 19 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
16:12

18 грудня 2018 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів. Олімпіада об’єднала 40 учасників, з них учнів 9-х класів – 16 учасників, 10-11 класів – по 10 учасників.

Переможцями стали:

9 клас

І місце – Сандера Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Шокот В.В.);

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІ місце – Росяк Катерина, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Андрощук В.Ф.);

ІІІ місце – Орлов Ілля, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Мельник І.Я.);

ІІІ місце – Семенюк Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Гульчук Л.В.);

ІІІ місце – Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.);

ІІІ місце – Владімірова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.)

 

10 клас

І місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце – Абрамчук Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІ місце – Білецька Любов, учениця Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.);

ІІІ місце – Бойко Владислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Шокот В.В.);

ІІІ місце – Кальчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Панасюк Л.А.);

ІІІ місце – Перестюк Влад, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце - Прокоп’юк Олена, учениця Дерманського НВК (уч. Мартинюк С.І.);

ІІІ місце – Коханець Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.)

 

11 клас

І місце – Крохмалюк Єлена, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце – Кравчук Ірина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Сахарук Г.Д.);

ІІ місце – Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк В.М.);

ІІІ місце – Дюбченко Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Гульчук Л.В.);

ІІІ місце – Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Панасюк Л.А.);

ІІІ місце – Красовський Валентин, учень Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 321 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz