Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 06:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 19 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
11:16

18 грудня 2019 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики. У ньому взяли участь 115 учнів району. Переможцями стали 44 учні. Зокрема,

 

6 клас

І місце – Германюк Анна, учениця Ступнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-агроліцей», учитель Вітрук О.П.;

ІІ місце – Денищук Анжеліка, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Вознейчук І.А.;

ІІ місце – Тализенкова Аріна, учениця Здолбунівської гімназії, учитель Галик О.І.;

ІІ місце – Карпінська Віталія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Пивоваренко Н.К.;

ІІ місце – Мудрий Ярослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Галик О.М.;

ІІ місце – Гальчук Анна, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Границька Г.О.;

ІІ місце – Кальчук Микола, учень Дерманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад», учитель Пилипчук Г.В.;

ІІ місце – Мельниченко Вікторія, учениця Бущанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний начальний заклад», учитель Нечипорук М.М.;

ІІ місце – Мороз Аліна, учениця Миротинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Маринич К.В.;

ІІІ місце – Романюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Декальчук М.В.;

ІІІ місце – Крашановська Лілія, учениця Здолбунівської гімназії, учитель Галик О.І.;

ІІІ місце – Матюх Андрій, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад», учитель Зінь Г.А.;

ІІІ місце – Виноградська Наталія, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Тимощук В.М.;

ІІІ місце – Рибак Іван, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», учитель Красовська Н.М.;

ІІІ місце – Доїжач Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Пивоваренко Н.К.

 

7 клас

І місце – Дученко Іван, учень Здолбунівської гімназії, учитель Наконечна А.А.;

ІІ місце – Дудко Дмитро, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», учитель Овсійчук В.М.;

ІІ місце – Сагановський Сергій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Вознейчук І.А.;

ІІ місце – Кушнірук Тарас, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Декальчук М.В.;

ІІ місце – Бортей Арсен, учень Здолбунівської гімназії, учитель Наконечна А.А.;

ІІ місце – Бандюк Ангеліна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Котяй Л.В.;

ІІІ місце – Чередник Олександра, учениця Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», учитель Мазурець І.М.;

ІІІ місце – Мельничук Євгеній, учень Івачківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад», учитель Мельничук С.М.;

ІІІ місце – Телекало Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Декальчук М.В.;

ІІІ місце – Мацюк Наталія, учениця Дерманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад», учитель Бовгиря Б.В.;

ІІІ місце – Боричевський Микола, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», учитель Овсійчук В.М.

 

8 клас

І місце – Корольчук Олександр, учень Здолбунівської гімназії, учитель Тищук Л.В.;

ІІ місце – Мулько Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Вороб’юк Ю. П.;

ІІІ місце – Станевич Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Горшунова Л.М.

 

9 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Границька Г.О.;

ІІ місце – Нєдєльська Анна, учениця Здолбунівської гімназії, учитель Ткачук Л.Т.;

ІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Горшунова Л.М.;

ІІІ місце – Соломко Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Шафранська Л.Р.;

ІІІ місце – Корольова Мар’яна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Мельничук Л.О.

 

10 клас

І місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Журик К.Я.;

ІІ місце – Блошкіна Ольга , учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Гмирак Т.Я.;

ІІ місце – Гугайло Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Гмирак Т.Я.;

ІІІ місце – Мельник Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Вознейчук І.А.;

ІІІ місце – Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Пивоваренко Н.К.

 

11 клас

І місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», учитель Красовська Н.М.;

І місце – Хом’як Ілля, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей», учитель Бухало С.В.;

ІІ місце – Солонинчик Валентина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Мирончук В.Є.;

ІІІ місце – Сподинюк Лілія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Вознейчук І.А.;

ІІІ місце – Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії, учитель Кирилюк І.П.

 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 259 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz