Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 08:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 5 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
08:16

04 грудня 2019 року на базі Здовбицької ЗОШ I III ст. проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів 7-11 класів, у якій взяли участь 90 школярів.

Журі визначило переможців олімпіади.

7 клас

І місце - Воловнік Анастасія (Уїздецька ЗОШ IIII ст.),

Власюк Анастасія (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

ІІ місце - Боярчук Антоніна (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

Мосійчук Роман (Мізоцький НВК),

ІІІ місце - Яскал Дарина (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №4),

Чиншова Софія (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Мацюк Наталія (Дерманський НВК),

Кушнірук Тарас (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №1),

Якимчук Анна (Бущанський НВК).

 

8 клас

І місце - Мохначук Тимофій (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

ІІ місце - Панасюк Ілона (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

Іванова Ольга (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Станевич Вікторія (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №5),

ІІІ місце - Музичук Аліна (П’ятигірська ЗОШ III ст.),

Коломис Аліна (Білашівський НВК),

Шевцова Олександра (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №1),

Діхтярук Олег (Бущанський НВК),

Мазурок Анна (Здолбунівська гімназія),

Гришутіна Вікторія (Мізоцький НВК),

Аскерова Лілія (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №3).

 

9 клас

І місце - Литвак Віталій (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

ІІ місце - Олійник Станіслав (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

Ковальчук Неоніла (Уїздецька ЗОШ IIII ст.),

Мельник Ірина (П’ятигірська ЗОШ III ст.),

ІІІ місце - Мельник Владислав (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Бойко Валерія (Здолбунівська гімназія),

Андрієш Валерія (Мізоцький НВК),

Михальчук Зоряна (Кунинська ЗОШ III ст.)

 

10 клас

І місце - Гнатюк Тетяна (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

ІІ місце - Гордійчук Христина (Здолбунівська гімназія),

Кравченко Ольга (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №4),

Попович Софія (Мізоцький НВК).

 

11 клас

І місце - Ковальчук Ангеліна (Уїздецька ЗОШ IIII ст.),

ІІ місце - Кот Тетяна (Здолбунівська гімназія),

ІІІ місце - Хомяк Ілля (Мізоцький НВК).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 357 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz