Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 15:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 10 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
08:15

09 грудня 2019 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якій взяли участь 76 школярів з закладів загальної середньої освіти району. Переможцями стали:

8 клас

І місце - Бихалець Андрій, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (учитель Панчук О.М.);

ІІ місце – Орлова Софія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Кузьмицька О.С.);

ІІІ місце – Коломис Аліна, учениця Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (учитель Коломис Р.В.);

- Пукало Дмитро, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.);

- Гаркушенко Владислав, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Мельник І.Я.);

- Лукашов Олександр, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Гульчук Л.В.);

- Гарбовський Микола, учень Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Андрощук В.Ф.);

- Кирилюк Марія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (учитель Рудик Ж.М.).

 

9 клас

І місце - Буряков Максим, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Архулік В.М.);

ІІ місце – Дорощук Ольга, учениця Новомощаницького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Павловський С.М.);

- Ничик Анастасія, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.);

ІІІ місце – Попчук Надія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Головатюк В.В.);

- Хотинчук Павло, учень Суємського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (учитель Маринін М.М.);

- Полюхович Богдан, учень Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Андрощук В.Ф.);

- Шевчук Катерина, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І –ІІ ступенів-ліцей» (учитель Мороз І.М.);

- Бондар Тетяна, учениця Бущанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Кондратюк Л.В.);

- Васькевич Тетяна, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Грипич Н.О.);

- Микитюк Анастасія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Мельник І.Я.).

 

 

10 клас

І місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.);

- Бондар Діана, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Грипич Н.О.);

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.);

- Прадищук Олександр, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.);

ІІІ місце – Шершон Валерія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.);

- Парейко Роман, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Мельник І.Я.);

- Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1(учитель Самкова Г.О.);

- Філіппов Назар, учень Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Гедзюк Л.В.);

- Каштан Вікторія, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І –ІІ ступенів-ліцей» (учитель Каштан Я.Р.).

 

11 клас

І місце - Перстюк Владлен, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.);

ІІ місце – Ящук Ольга, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.);

ІІІ місце - Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Кузьмицька О.С.);

- Голуб Петро, учень Гільчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Грицюк О.В.).;

- Кушнірук Ірина, учениця Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Мосійчук М.П.);

- Стрільчук Катерина, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (учитель Кузіна Н.С.);

- Самійчук Анна, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Грипич Н.О.);

- Статечний Сергій, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1(учитель Себастіянська О.М.).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 398 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz