Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 20.08.2019, 19:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2018 » Грудень » 21 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
16:05

20 грудня 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Всього було 71 учасник із 24 ЗЗСО.

Переможцями стали:

8 клас

І місце - Буряков Максим, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Архулік В.М.).

ІІ місце – Дорощук Ольга, учениця Новомощаницького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Павловський С.М.).

ІІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Андрощук В.Ф.).

  • Ничик Анастасія, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).
  • Попчук Надія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).
  • Хотинчук Павло, учень Суємського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (учитель Маринін М.М.).
  • Шевчук Катерина, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І–ІІ ступенів-ліцей» (учитель Мороз І.М.).
  • Верховик Тетяна, учениця Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Чиж О.М.).

 

9 клас

І місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (учитель Грипич Н.О.).

ІІ місце - Гнатюк Тетяна учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.).

  • Самолюк Наталія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

ІІІ місце – Тимофєєва Дарʼя, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І- ступенів (учитель Слободянюк С.І.).

  • Парейко Роман, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Мельник І.Я.).

 

10 клас

І місце - Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

ІІ місце – Перстюк Владлен, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.).

ІІІ місце - Ящук Ольга, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (учитель Лобкова О.А.).

  • Голуб Петро, учень Гільчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (учитель Грицюк О.В.).
  • Коханець Софія, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Слободянюк С.І.).
  • Кушнірук Ірина, учениця Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк В.М.).

 

 

11 клас

І місце - Шолудько Віктор, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Місікова А.М.).

ІІ місце – Кравчук Назар, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 (учитель Сахарук Г.Д.).

ІІІ місце – Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (учитель Буцька Л.М.).

  • Ткачук Віталій, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (учитель Якимчук О.В.).
  • Кравчук Василь, учень Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (учитель Коломис Р.В.).

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 431 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz