Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 14:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 23 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
11:30

22 листопада 2019 року на базі Здолбунівської гімназії та Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики. В олімпіаді взяли участь 40 учнів із 15 ЗЗCО району.

 

Переможці олімпіади:

 

8 клас

І місце - Фердус Саманта, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

ІІ місце - Домащук Владислав, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С. Б.

ІІІ місце - Матяк Денис, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

 

9 клас

І місце - Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О. М.

ІІ місце - Нєдєльська Анна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Галик О. І.

ІІІ місце - Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, вч. Коник Л. П.

ІІІ місце - Панчук Павло, учень Здолбунівської гімназії, вч. Галик О. І.

ІІІ місце - Пантелеймонова Оксана, учениця Гільчанського НВК, вч. Година І. О.

ІІІ місце - Ковальчук Неоніла, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В. А.

 

10 клас

І місце - Петровський Юрій, учень Глинського НВК, вч. Александрук В.В.

ІІ місце Михалко Костянтин, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

ІІ місце - Парейко Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.

ІІІ місце Панасюк Валентин, учень Гільчанського НВК, вч. Година І. О.

ІІІ місце - Вознюк Юля, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.

ІІІ місце - Гафич Євген, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.

 

11 клас

І місце - Лукашенко Максим, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

І місце - Александрук Андрій, учень Глинського НВК, вч. Александрук В. В.

І місце Гмирак Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К. Г.

ІІ місце - Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К. Г.

ІІІ місце - Гальчин Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Коник Л. П.

ІІІ місце - Ковальчук Ангеліна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В. А.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 307 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz