Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 07.12.2019, 08:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [252]
Оголошення [64]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [430]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [427]
Районні заходи [558]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Грудень » 4 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
19:44
   01 грудня 2012 року на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 4 та № 6 відбувся ІІ етап (районний) Всеукраїнської олімпіади з інформатики. В олімпіаді взяли участь 47 учнів із 16  ЗНЗ району.

  Переможці олімпіади:

8 клас
1. Жданюк Євген, Здолбунівська гімназія, вч. Михалко Ю.І.
1. Савчук Вадим, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
2. Бухало Михайло, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Небрончук Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
3. Мартинюк Дарина, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Федорук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.

9 клас
1. Маринін Сергій, Здолбунівська гімназія, вч.Чандик Р.Й.
2. Стаднюк Оксана, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Баранець Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Тонковид О.П.
3. Матвійчук Сергій, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
3. Власюк Ігор, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С.Б.
3. Блажко Максим, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.
3. Дзюра Максим, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.

10 клас
1. Гордієнко Сергій, Здолбунівська гімназія, вч.Чандик Р.Й.
2. Година Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Целіщев Дмитро, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
3. Вишневський Ростислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
3. Наумюк Володимир, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Бойко Вячеслав, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.

11 клас
1. Матвійчук Олександр, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В.А.
2. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
2. Потапчук Юрій, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шуть Ю.А.
3. Самолюк Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т.І.
3. Надаховська Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Омельчук Олександр, Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С.Б.



Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1348 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.2/6 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz