Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 24.08.2019, 19:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2018 » Грудень » 15 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2018-2019 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2018-2019 н.р.
11:42

     14 грудня 2018 року на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, № 5 та Мізоцького НВК відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 62 учні із 20 ЗНЗ району.

Переможці олімпіади:

 

8 клас

1. Нєдєльська Анна, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Галик О.І.)

1. Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Галик О.І.)

1. Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельничук О.О.)

2. Брославський Кирило, учень 7 класу Здолбунівської гімназії (вч. Чандик Р.Й.)

3. Голуб Роман, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

3. Фердус Саманта, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мельничук О.О.)

3. Ющик Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

3. Салюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

3. Міцюк Наталія, учениця Дерманського НВК (вч. Пилипчук Г.В.)

3. Матвійчук Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Романишин О.М.)

 

9 клас

1. Михалко Костянтин, учень Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.)

1. Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

2. Гафич Євген, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

2. Петровський Юрій, учень Глинського НВК (вч. Александрук В.В.)

3. Панасюк Валентин, учень Гільчанського НВК (вч. Година І.О.)

3. Тимощук Валентина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Парфенюк С.Б.)

3. Бобрик Максим, учень Ступнівського НВК (вч. Маханчук Ю.В.)

 

10 клас

1. Гмирак Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Костюченко О.Л.)

2. Александрук Андрій, учень Глинського НВК (вч. Александрук В.В.)

2. Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Михалко Ю.І.)

3. Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Парфенюк С.Б.)

3. Гайдук Богдана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

3. Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

3. Бихалець Тетяна, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Трофімчук Н.А.)

 

11 клас

1. Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Тонковид О.П.)

2. Дрозд Андрій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондарук Н.М.)

2. Августюк Роман, учень Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

2. Голуб Тетяна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Парфенюк С.Б.)

2. Фелонюк Максим, учень Ступнівського НВК (вч. Маханчук Ю.В.)

3. Жилюк Оксана, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Трофімчук Н.А.)

3. Гранюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Куць Т.І.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 465 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz