Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 18.08.2019, 03:29
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Грудень » 24 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2012/2013 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2012/2013 н.р.
19:49
  22 грудня 2012 року на базі Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, № 6 та Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 46 учні ЗНЗ району.
Переможці олімпіади

9 клас
1. Болотнюк Богдан, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Александрук В.В.
2. Стаднюк Оксана, Мізоцький НВК, вч.Луцюк О.В.
2. Баранець Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Куць Т.І.
2. Ярошенко Анна, Здолбунівська гімназія, вч. Чандик Р.Й.
3. Савчук Вадим, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
3. Грицюк Наталія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Година І.О.

10 клас
1. Цехановський Павло, Здолбунівська гімназія, вч. Михалко Ю.І
2. Скальський Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Коружинець Г.П.
2. Вишневський Ростислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
2. Наумюк Володимир, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Овчарук Анастасія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Ольшевська Н.О.
3. Матвійчук Сергій, Бущанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
3. Година Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Година І.О.
3. Ішлер Назар, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Александрук В.В.
3. Жайворон Аліна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Куць Т.І.

11 клас
1. Ляшук Олег, Мізоцький НВК, вч.Луцюк О.В.
2. Гомонюк Антоніна, Здолбунівська гімназія, вч. Михалко Ю.І. 
3. Матвійчук Олександр, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Матвійчук В.А.
3. Городюк Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Романишин О.М.
3. Ішутенкова Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Ольшевська Н.О .
3. Бельмасов Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, Нетикша К.Г.
3. Косіножко Руслан, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.
3. Жилюк Тетяна, Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук Ю.Д.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1332 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.5/4 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz