16 грудня 2019 року на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Мізоцького НВК відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 66 учнів із 20 ЗЗCО району.
Переможці олімпіади:
8 клас
І місце – Гнідець Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Тонковид О. П.
ІІ місце - Мельник Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Тонковид О. П.
ІІ місце - Домащук Владислав, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С. Б.
ІІІ місце – Брославський Кирил, учень Здолбунівської гімназії, вч. Чандик Р. Й.
ІІІ місце – Мацюк Наталія, учениця Дерманського НВК, вч. Пилипчук Г. В.
ІІІ місце – Гнатюк Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.
ІІІ місце - Шепелюк Михайло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч. Коружинець Г. П.
9 клас
І місце – Нєдєльська Анна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Галик О. І.
І місце - Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Галик О. І.
ІІ місце – Салюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.
ІІ місце – Ющик Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.
ІІ місце - Ковальчук Максим, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук Н. М.
ІІІ місце – Голуб Роман, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
ІІІ місце - Полюхович Богдан, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Мельничук О. О.
ІІІ місце - Потапчук Максим, учень Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.А.
ІІІ місце - Атаманюк Микола, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Романовська О. Ю.
10 клас
І місце – Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.
ІІ місце – Гафич Євген, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
ІІ місце – Михалко Костянтин, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.
ІІ місце - Петровський Юрій, учень Глинського НВК, вч. Александрук В. В.
ІІІ місце - Вознюк Юля, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
ІІІ місце – Панасюк Валентин, учень Гільчанського НВК, вч. Година І. О.
11 клас
І місце - Гмирак Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К. Г.
ІІ місце - Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
ІІ місце – Александрук Андрій, учень Глинського НВК, вч. Александрук В. В.
ІІ місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.
ІІ місце - Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК, вч. Маханчук Ю.В.
ІІІ місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С. Б.
ІІІ місце – Гранюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.
ІІІ місце - Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.А.
ІІІ місце - Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К. Г.
|