Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 14:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 17 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій
14:14

16 грудня 2019 року на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Мізоцького НВК відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 66 учнів із 20 ЗЗCО району.

 

Переможці олімпіади:

 

8 клас

І місце – Гнідець Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Тонковид О. П.

ІІ місце - Мельник Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Тонковид О. П.

ІІ місце - Домащук Владислав, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С. Б.

ІІІ місце – Брославський Кирил, учень Здолбунівської гімназії, вч. Чандик Р. Й.

ІІІ місце – Мацюк Наталія, учениця Дерманського НВК, вч. Пилипчук Г. В.

ІІІ місце – Гнатюк Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

ІІІ місце - Шепелюк Михайло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вч. Коружинець Г. П.

 

9 клас

І місце – Нєдєльська Анна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Галик О. І.

І місце - Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Галик О. І.

ІІ місце – Салюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.

ІІ місце – Ющик Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.

ІІ місце - Ковальчук Максим, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук Н. М.

ІІІ місце – Голуб Роман, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.

ІІІ місце - Полюхович Богдан, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Мельничук О. О.

ІІІ місце - Потапчук Максим, учень Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.А.

ІІІ місце - Атаманюк Микола, учень Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Романовська О. Ю.

 

10 клас

І місце – Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.

ІІ місце Гафич Євген, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.

ІІ місце – Михалко Костянтин, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

ІІ місце - Петровський Юрій, учень Глинського НВК, вч. Александрук В. В.

ІІІ місце - Вознюк Юля, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.

ІІІ місце – Панасюк Валентин, учень Гільчанського НВК, вч. Година І. О.

 

11 клас

І місце - Гмирак Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К. Г.

ІІ місце - Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.

ІІ місце – Александрук Андрій, учень Глинського НВК, вч. Александрук В. В.

ІІ місце Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю. І.

ІІ місце - Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК, вч. Маханчук Ю.В.

ІІІ місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Парфенюк С. Б.

ІІІ місце – Гранюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вч. Куць Т. І.

ІІІ місце - Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.А.

ІІІ місце - Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К. Г.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 290 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz