Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 12:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 30 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
08:47

29 листопада 2019 року на базі Здолбунівської ЗОШ I-III ст. №6 проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 8-11 класів, у якій взяли участь 77 школярів. Журі визначило переможців олімпіади:

8 клас

І місце - Бихалець Андрій (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Солдатов Олексій (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

ІІ місце - Бабич Анна (Будеразька ЗОШ IIII ст.),

Корольчук Олександр (Здолбунівська гімназія),

ІІІ місце - Кравчук Вікторія (Новомильська ЗОШ III ст.),

Станевич Вікторія (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №5),

Денисюк Катерина (Білашівський НВК),

Корольчук Костянтин (Мізоцький НВК),

Панасюк Ілона (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

Мулько Вікторія (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №3),

Чередник Михайло (Глинський НВК).

 

9 клас

І місце - Мельник Владислава (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

ІІ місце - Литвак Віталій (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

Монтицький Назарій (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Гриновецька Вікторія (Мізоцький НВК),

ІІІ місце - Полюхович Богдан (Новомильська ЗОШ III ст.),

Михальчук Зоряна (Кунинська ЗОШ III ст.),

Протюк Віктор (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №4),

Шимчук Софія (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №1),

Хотинчук Павло (Суємський НВК),

Возницький Дмитро (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №3),

Омельчук Вікторія (Спасівська ЗОШ IIII ст.).

 

10 клас

І місце - Лановейчик Софія (Здолбунівська гімназія),

ІІ місце - Ключко Дмитро (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №3),

ІІІ місце - Панасюк Марія (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

Свердлюк Анастасія (Будеразька ЗОШ IIII ст.),

Корсак Олександр (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №4),

Владімірова Юлія (Здолбунівська гімназія),

Климчук Соломія (Мізоцький НВК),

Філіппов Назар (Уїздецька ЗОШ IIII ст.).

 

11 клас

І місце - Племянник Дмитро (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Омельчук Наталія (Мізоцький НВК),

ІІ місце - Мільчак Олександр (Здовбицька ЗОШ IIII ст.),

ІІІ місце - Шокало Іван (Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6),

Назарук Марк (Здолбунівська гімназія),

Ковальчук Ангеліна (Спасівська ЗОШ IIII ст.),

Вітрук Сергій (Ступнівський НВК),

Свердлюк Богдана (Будеразька ЗОШ IIII ст.).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 432 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz