Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 07:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 7 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
15:29

06 грудня 2019 року на базі Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. У ньому взяли участь 83 школярі району, 32 з яких стали переможцями:

 

7 клас

І місце – Шарафан Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Джус Г.М.;

ІІ місце – Нітяговський Ілля, учень Здолбунівської гімназії, учитель Чандик Р.Й.;

ІІ місце – Боричевський Микола, учень Мізоцького НВК, учитель Никитюк А.Р.;

ІІ місце – Дудка Дмитро, учень Мізоцького НВК, учитель Никитюк А.Р.;

ІІ місце – Дученко Іван, учень Здолбунівської гімназії, учитель Чандик Р.Й.;

ІІІ місце – Максись Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Войтановська В.М.;

ІІІ місце – Хомич Ірина, учениця Гільчанського НВК, учитель Дацюк Т.Б.;

ІІІ місце – Кащук Анастасія, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Полюхович М.І.;

ІІІ місце – Мельничук Євгеній, учень Івачківського НВК, учитель Демчук Т.Ф.

 

8 клас

І місце – Корольчук Олександр, учень Здолбунівської гімназії, учитель Рудик Н.В.;

ІІ місце – Шевцова Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Чумак О.П.;

ІІ місце – Станевич Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Жильчук О.І.;

ІІІ місце – Мохначук Тимофій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Бондарук Н.М.;

ІІІ місце – Столярчук Маргарита, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, учитель Джус Г.М.;

ІІІ місце – Нікитюк Анастасія, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Романюк О.О.

 

9 клас

І місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель Жильчук О.І.;

І місце – Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, учитель Рудик Н.В.;

ІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів, учитель Полюхович М.І.;

ІІ місце – Коба Дарія, учениця Здолбунівської гімназії, учитель Рудик Н.В.;

ІІІ місце – Березовський Василь, учень Ступнівського НВК, учитель Вітрук О.П.;

ІІІ місце – Шимчук Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учитель Чумак О.П.;

ІІІ місце – Матвійчук Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Войтановська В.М.;

ІІІ місце – Монтицький Назарій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Войтановська В.М.

 

10 клас

І місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Мельничук П.Ф.;

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учитель Слободянюк О.М.;

ІІІ місце – Петровський Юрій, учень Глинського НВК, учитель Александрук В.В.;

ІІІ місце – Парейко Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, учитель Карпетченко В.М.

 

11 клас

І місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, учитель Никитюк А.Р.;

ІІ місце – Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК, учитель Вітрук О.П.;

ІІ місце – Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії, учитель Рудик Н.В.;

ІІІ місце – Хомяк Ілля, учень Мізоцького НВК, учитель Никитюк А.Р.;

ІІІ місце – Морозюк Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, учитель Скринник В.М.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 401 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz