Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 07:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 28 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
09:24

27 листопада 2019 року на базі Здовбицької ЗОШ I – III ст. проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології серед учнів 8-11 класів, у якій взяв участь 71 здобувач освіти. Журі визначило переможців олімпіади:

 

8 клас

І місце – Тищенко Данило (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №6),

Мазурок Анна (Здолбунівська гімназія),

ІІ місце - Хмель Ярина (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №3),

Денисюк Катерина (Білашівський НВК),

ІІІ місце - Сімонович Ілона (Здовбицька ЗОШ I – III ст.),

Мулько Вікторія (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №1),
Діхтярук Олег (Бущанський НВК).

 

9 клас

І місце - Литвак Віталій (Здовбицька ЗОШ I – III ст.),

Матвійчук Богдан (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №1),

ІІ місце - Полюхович Богдан (Новомильська ЗОШ I – II ст.),

Паріпа Вікторія (Здолбунівська гімназія),

Черпак Владислав (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №3),

ІІІ місце - Нижня Вікторія (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №4),

Бондар Тетяна (Бущанський НВК),

Васькевич Тетяна (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №3),

Сидорук Ольга (Кунинська ЗОШ I – II ст.),

Ковальчук Неоніла (Уїздецька ЗОШ I – III ст.),

Овсійчук Дарина (Мізоцький НВК),

Тимощук Вікторія (Суємський НВК).

 

10 клас

І місце - Бондар Діана (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №3),

ІІ місце - Шершон Валерія (Здолбунівська гімназія),

Климчук Соломія (Мізоцький НВК),

Арефіна Владислава (Здолбунівська гімназія),

Блошкіна Ольга (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №6),

ІІІ місце - Петровський Юрій (Глинський НВК),

Широкорадюк Вікторія (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №1),

Тимофєєва Дар’я (Здовбицька ЗОШ I – III ст.).

 

11 клас

І місце - Кот Тетяна (Здолбунівська гімназія),

Клим’юк Юлія (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №6),

ІІ місце - Хомяк Ілля (Мізоцький НВК),

Ковальчук Ангеліна (Уїздецька ЗОШ I – III ст.),

ІІІ місце - Салійчук Анна (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №3),

Коломис Юлія (Білашівський НВК),

Статечний Сергій (Здолбунівська ЗОШ I – III ст. №1),

Голуб Петро (Гільчанський НВК).

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 529 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz