Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 14:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Грудень » 3 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
09:01

02 грудня 2019 року на базі Здолбунівської гімназії проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, який об’єднав 76 учасників із закладів загальної середньої освіти.

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Тищенко Данило, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Данилюк І.І.);

ІІ місце – Корольчук Олександр, учень Здолбунівської гімназії (уч. Буцька І.В.);

ІІ місце – Семенюк Діана, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Кравченко В.П.);

ІІІ місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Тимощук Г.В.);

ІІІ місце – Нечипорук Денис, учень Дерманського НВК (уч. Мацюк І.Ю.);

ІІІ місце – Мосійчук Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Богатирьова Т.В.);

ІІІ місце – Станевич Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (уч. Прилуцький Р.К.)

9 клас

І місце – Попчук Надія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Кушнірук Т.М.);

ІІ місце – Полтавська Наталія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Бабак І.О.);

ІІ місце – Буряков Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Мірковець Г.Д.);

ІІ місце – Борейчук Станіслав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Мірковець Г.Д.);

ІІІ місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК (уч. Тимощук Г.В.);

ІІІ місце – Салюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Рощенко В.І.);

ІІІ місце – Васькевич Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Процюк О.Л.);

ІІІ місце – Матвійчук Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Петрук О.Т.)

10 клас

І місце – Владімірова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Рачук Л.С.);

ІІ місце – Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Мірковець Г.Д.);

ІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Мельничук Н.І.);

ІІ місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Сірачук І.В.);

ІІ місце – Орлов Ілля, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Богатирьова Т.В.);

ІІІ місце – Самчук Анна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Кравченко В.П.);

ІІІ місце – Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Марчук Н.Ю.);

ІІІ місце – Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Ковальчук Т.В.)

11 клас

І місце – Польова Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Ільящук Г.Я.);

І місце – Піщук Максим, учень Здолбунівської гімназії (уч. Ільящук Г.Я.);

ІІ місце – Москалюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Заборовська Ірина, учениця Мізоцького НВК (уч. Ковальчук Т.В.);

ІІІ місце – Полюхович Ольга, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Балаушко І.С.);

ІІІ місце – Паламарчук Каріна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Марчук Н.Ю,);

ІІІ місце – Джоєв Георгій, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Манюк О.Б.);

ІІІ місце – Гальчин Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (уч. Прилуцький Р.К.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 323 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz