Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 19.08.2019, 11:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2011 » Грудень » 6 » Результати II етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Результати II етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
21:21
   4 грудня 2011 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика               

Переможці конкурсу



3 клас
І місце - Гнатюк Марічка, Здолбунівська гімназія, уч. Зуйкова С.О.
ІІ місце – Назарук Марк, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Головко В.А. 
ІІ місце - Гаврон Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кондратюк С.В.
ІІІ місце – Мосійчук Інна, Мізоцький НВК, уч. Бондарчук Г.М.
ІІІ місце - Ліщук Ярослав, Новомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Капітула В.М.
ІІІ місце - Трофімчук Христина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Ольшевська Г.В.

4 клас
І місце - Бібко Тетяна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Домбровська Н.П.
ІІ місце – Солтис Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Денисова І.В.
ІІ місце - Хандрук Анастасія, Здолбунівська гімназія, вч. Кузьмич І.К.
ІІІ місце – Величко Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Целінська І.М.
ІІІ місце - Кочубей Марія, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Захарчук О.М.
ІІІ місце - Котюк Катерина, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Луцюк Г.М.

5 клас
І місце -  Колос Євгеній, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Клинова Н.Д.
ІІ місце – Ясінська Олександра, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Кравченко Т.А.
ІІІ місце – Гнатюк Світлана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч.  Слободенюк Н.Т.

6 клас
І місце – Атаманюк Вікторія, Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Соловйова Т.Б.
ІІ місце -  Дацишина Ольга, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Перебенесюк  В.М.  
ІІ місце  - Головацька Євгенія, Здолбунівська гімназія, уч. Шевцова Р.В.
ІІІ  місце –Боярчук Олександра, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Румак Л.М.
ІІІ місце – Фацак Ольга, Суємська ЗОШ І-ІІ ст., уч. Антонюк В.М.

7 клас
І місце -  Шмендель Марта, Здолбунівська гімназія, уч. Павловська Н.Б.
ІІ місце – Хоменко Анастасія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Слободенюк Н.Т.
ІІІ місце – Капітула Дмитро, Маломощаницька ЗОШ І-ІІ ст., уч. Чаюк Р.М.
ІІІ місце – Стрільчук Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4, уч. Шпить О.І.

8 клас
І місце –  Цицюра Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Гуцол Ж.Д.
ІІ місце – Довбенко Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Ткач Т.В.
ІІ місце – Старовойт Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІст. №4, уч. Литвин Л.Г.
ІІІ місце – Поліщук Дарина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІст., уч. Парфенюк А.А.

9 клас
І клас -  Барановська Олена, Здолбунівська гімназія, уч. Шевцова Р.В.
ІІ клас – Кирик Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, уч. Савчук Н.П.
ІІІ місце – Брода Анастасія, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Стецюк І.Р.
ІІІ місце – Лук’янчук Наталія, Дерманський НВК, уч. Шепельчук О.А.

10 клас
І місце – Карпінчук Вікторія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Ющак Е.Р.
ІІ місце – Бондарчук Катерина, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Власюк Л.А.
ІІ місце – Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Ткач Т.В.
ІІІ місце – Харківська Катерина, Ступнівський НВК, уч. Шпичак О.В.
ІІІ місце – Яремчук Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, уч. Литвин Л.Г.

11 клас
І місце – Войчун Наталія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, уч. Ткач Т.В.
ІІ місце – Свиріпа Дарина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, уч. Бишук Л.С.
ІІІ місце – Денищук Тетяна, Здолбунівська гімназія, уч. Дученко О.В.
ІІІ місце – Мазурець Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, уч. Клинова Н.Д.
ІІІ місце – Начева Людмила, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., уч.Омельчук Т.О.
ІІІ місце – Процюк Вадим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Паламарчук Н.М.

 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 3717 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.5/6 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz