Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 29.02.2020, 14:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [70]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [439]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [582]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2011 » Жовтень » 27 » Районний огляд-конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники"
Районний огляд-конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники"
22:19
     25 жовтня 2011 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  було проведено районний огляд-конкурс читців-гумористів "Поліські пересмішники".  У конкурсі взяли участь 29  гумористів.

        Переможці конкурсу:

молодша вікова категорія

І місце  -  Дудяк  Владислав, учень Дерманського НВК

І місце -   Ярощук Віктор, учень Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

ІІ місце -  Харковська Олеся, учениця Суємської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів

ІІ місце -  Кравчук  Юрій, учень  Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Тонковид Артем, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

ІІІ місце – Форсюк Олександра, учениця Здолбунівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  №5

ІІІ місце -  Бідюк Руслан, учень Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Гопанчук Світлана, учениця Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

старша вікова категорія

І місце -   Кіндрас Ірина, учениця Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

І місце -   Тимощук Ірина, учениця Мізоцького НВК

ІІ місце -  Сокальський Андрій, учень Здолбунівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 3

ІІІ місце -  Жемга Ірина, учениця Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 

ІІІ місце – Білецька Вікторія, учениця Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

групи читців

І місце -   Баранець Інна, Самолюк Іван, учні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

ІІ місце –  Єнича Юрій, Толочик Тарас, учні Старомощаницької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ІІІ місце – Вітковська Марина, Чумак Тетяна, учні Здолбунівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1



Методист з мови та літератури                Н.Б.Пальчевська


Категорія: Районні заходи | Переглядів: 973 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz