Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 19.08.2019, 11:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2019 » Березень » 4 » Районний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в памяті людській!»
Районний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в памяті людській!»
08:51

Вітаємо з перемогою !!!

03 березня 2019 року відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в памяті людській!», у якому взяли участь 36 учнів освітніх закладів району.

Переможцями конкурсу стали:

 

у номінації «Читці-декламатори»

молодша група

серед учнів міських шкіл

І місце - Коружинець Олександра /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3/.

ІІ місце – Семенюк Марія / Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7/.

ІІ місце – Пушик Богдан / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4/.

ІІІ місце – Кінах Дмитро /Здолбунівська гімназія/.

ІІІ місце – Корнійчук Юлія / Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня №7/.

ІІІ місце – Одукалець Артем / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1/.

ІІІ місце – Поліщук Єлизавета / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5/.

 

серед учнів сільських шкіл

І місце – Горчак Михайло /Маломощаницький навчально-виховний комплекс/.

І місце – Козік Богдан /Будеразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

ІІ місце – Ілашку Софія /Новосілківський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Давидюк Марія / Новомильська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів/.

ІІІ місце – Остапчук Роман /Івачківський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Панасюк Тетяна /Суємський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Шевцова Олександра /Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів/.

 

старша група

серед учнів міських шкіл

І місце – Парфенюк Анна / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6/.

І місце – Панчук Павло /Здолбунівська гімназія/.

ІІ місце - Садовська Яна / Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3/.

 

серед учнів сільських шкіл

І місце – Чекеренда Дарина /Гільчанський навчально-виховний комплекс/.

І місце – Автонас Юлія /Мізоцький навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Мельничук Софія /Глинський навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Тимощук Вікторія /Суємський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Карпюк Єва /Білашівський навчально-виховний комплекс/.

ІІІ місце – Тарадайко Лілія / Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

 

 

у номінації «Юні автори»

 

І місце – Скоропада Діана /Здолбунівський ЦТДЮ/.

ІІ місце – Андрощук Дарина /Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

ІІ місце - Коба Дарія / Здолбунівська гімназія/.

 

у номінації «Літературна композиція»

 

І місце – Головай Зоряна, Бобрик Михайло / Ступнівський навчально-виховний комплекс/.

ІІ місце – Боярчук Софія, Кравчук Юлія / Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів/.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 109 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz