Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 22.08.2019, 09:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2012 » Березень » 13 » Районний огляд – конкурс читців – декламаторів, юних поетів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!“
Районний огляд – конкурс читців – декламаторів, юних поетів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!“
20:08

    З метою відродження  духовності і культури українського народу, популяризації рідного слова та любові і шани до Великого Кобзаря, виявлення і розкриття молодих талантів 3 березня 2012 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4 було  проведено огляд-конкурс читців-декламаторів і юних поетів ”Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!".

        У конкурсі взяли участь  29  учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Переможці конкурсу:

серед учнів закладів нового типу

молодша вікова категорія
 ІІ місце –  Мартинюк Олена, учениця 6 класу Дерманського НВК
старша вікова категорія
 І місце –  Шимкуте Юлія, учениця  9 класу   Здолбунівської гімназії;
                 Тимощук Ірина, учениця 10 класу Мізоцького НВК
 ІІ місце – Шпичак В'ячеслав, учень 10 класу Ступнівського НВК

серед учнів шкіл міста
молодша вікова категорія

      І місце  Опалько Анастасія, учениця 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

      ІІ місце -   Косік Марія, учениця 7 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5

старша вікова категорія
І місце -  Самолюк Іван, учень 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4
ІІ місце – Новачук Світлана, учениця 10 класу Здолбунівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

серед учнів сільських закладів
молодша вікова категорія
І місце -  М'ягка Анастасія, учениця 8 класу Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
ІІ місце – Мельник Анна, учениця 8 класу Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
    Зелінська Анна, учениця 7 класу Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
ІІІ місце  - Стецюк Олена, учениця  6 класу Суємської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
старша вікова категорія
І місце  Швидка Юлія, учениця 9 класу Новомощаницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
- Сидорук Ірина, учениця 9 класу Старомощаницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
ІІ місце – Жемга Ірина, учениця 9 класу Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів                                           
ІІІ місце – Шульц Марина, учениця 10 класу Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

серед юних авторів
І місце  Пелант Андрій, учень 11 класу Дерманського НВК
ІІ місце – Мельник  Світлана, учениця 7 класу Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів                                                
 
                                    поетична композиція  Шевченківської поезії з музичним супроводом
      І місце - Здолбунівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 862 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz