Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.02.2020, 06:06
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [69]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [438]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [429]
Районні заходи [581]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2019 » Листопад » 6 » Районні зональні змагання з шашок та шахів серед хлопців та дівчат закладів загальної середньої освіти міста (зона ІІ)
Районні зональні змагання з шашок та шахів серед хлопців та дівчат закладів загальної середньої освіти міста (зона ІІ)
10:50

05 листопада 2019 року на базі Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» проводились районні зональні змагання з шашок та шахів серед хлопців та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села (зона ІІ). У змаганнях брали участь команди учнів із 7 закладів освіти – Білашівського, Бущанського, Дерманського, Мізоцького, Ступнівського навчально-виховних комплексів, Будеразької, Спасівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Переможцями стали:

шахи (хлопці)

І місце – Федуш Василь, учень Мізоцького НВК;

І місце – Дудяк Владислав, учень Дерманського НВК;

ІІ місце – Бобрик Максим, учень Ступнівського НВК;

ІІІ місце – Вознюк Олександр, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Бихалець Віктор, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.

шахи (дівчата)

І місце – Мацюк Ольга, учениця Дерманського НВК;

ІІ місце - Клим’юк Ольга, учениця Ступнівського НВК;

ІІІ місце – Бабич Анна, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.;

шашки (хлопці)

І місце – Прокопчук Андрій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Тимощук Віталій, учень Ступнівського НВК;

ІІІ місце – Медвідь Ілля, учень Мізоцького НВК;

ІІІ місце – Семенюк Артем, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Дьомін Максим, учень Бущанського НВК;

шашки (дівчата)

І місце – Бондар Тетяна, учениця Бущанського НВК;

І місце – Головчак Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце - Прокіп’юк Олена, учениця Дерманського НВК;

ІІІ місце – Дмитрук Анастасія, учениця Ступнівського НВК.

За підсумками ігор, переможцями стали такі команди:

шахи

І місце – команда Ступнівського НВК;

ІІ місце – команда Дерманського НВК;

ІІІ місце – команда Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

шашки

І місце – команда Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – команда Ступнівського НВК;

ІІІ місце – команда Бущанського НВК.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 24 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz