Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 13.11.2019, 23:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [64]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [423]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [427]
Районні заходи [543]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2019 » Жовтень » 9 » Проведено районні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.
Проведено районні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.
10:43

08 жовтня 2019 року на базі Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» проведено районні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.

У змаганнях брали участь 10 команд із закладів загальної середньої освіти, а саме: із Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1,3,4, Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад, Бущанського, Глинського навчально-виховних комплексів «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Здовбицької, Спасівської, Уїздецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей».

Програмою було передбачено такі види змагань, як біг на 100, 200, 400, 800 і 1500 м, метання гранати, стрибки в довжину, естафету 4 х 100 м, штовхання ядра (юнаки та дівчата). Найкраще виступили команди із Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей», Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Враховуючи результати протоколів змагань, переможцями районних змагань з легкої атлетики (старші) у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини стали:

І місце – команда Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

ІІ місце – команда Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

ІІІ місце – команда Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможцями районних змагань з легкої атлетики (старші) у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у видах змагань стали:

біг 100 м (дівчата)

І місце – Гаркушенко Анастасія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

ІІ місце – Савчук Діана, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

біг 100 м (хлопці)

І місце – Лялькін Олександр, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Кондратюк Назар, учень Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

ІІІ місце – Хомяк Ілля, учень Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

біг 200 м (дівчата)

І місце – Кузмич Марія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

ІІ місце – Корольчук Оксана, учениця Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

біг 200 м (хлопці)

І місце – Ваколюк Максим, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

біг 400 м (дівчата)

І місце – Блащук Дарина, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

ІІ місце – Садовська Яна, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

біг 800 м (дівчата)

І місце – Мислінчук Анастасія, учениця Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

ІІ місце – Люшненко Софія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

біг 800 м (хлопці)

І місце – Власюк Володимир, учень Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

біг 1500 м (дівчата)

І місце – Гаврон Олена, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

біг 1500 м (хлопці)

І місце – Мільчак Олександр, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Качорець Олександр, учень Глинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце – Ковальов Леонід, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

стрибки в довжину (дівчата)

І місце – Чернявська Вікторія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

ІІ місце – Косяк Дарина, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

стрибки в довжину (хлопці)

І місце – Нечипорук Андрій, учень Мізоцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»;

ІІ місце – Телекало Антон, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

ІІІ місце – Чевпило Петро, учень Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

метання гранати (дівчата)

І місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Мащенко Анна, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

метання гранати (хлопці)

І місце – Фрідріх Артем, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

ІІ місце – Климюк Максим, учень Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Мартинюк Віталій, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

штовхання ядра (хлопці)

І місце – Шишко Марк, учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

ІІ місце – Юдко Іван, учень Бущанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;

ІІІ місце – Філіппов Андрій, учень Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 42 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz