Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 13.11.2019, 23:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [64]
Вітання [64]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [279]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [423]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [427]
Районні заходи [543]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2019 » Жовтень » 12 » Проведено обласні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років
Проведено обласні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років
07:51

11 жовтня 2019 року на базі стадіону НУВГП проведено обласні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 16-17 років у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.

У змаганнях брала участь команда Здолбунівського району у складі 19 учасників:

 

 

 

 

 

 

№ з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Назва навчального закладу

1

Гаркушенко Анастасія Василівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

2

Савчук Діана Миколаївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

3

Лялькін Олександр Васильович

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

Кондратюк Назар Анатолійович

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

5

Кузмич Марія Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

6

Ваколюк Максим Сергійович

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

7

Блащук Дарина Володимирівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

8

Качорець Олександр Володимирович

Глинський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

9

Мислінчук Анастасія Василівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей»

10

Власюк Володимир Андрійович

Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

11

Гаврон Олена Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

12

Мільчак Олександр Петрович

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

13

Садовська Яна Богданівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

14

Телекало Антон Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

15

Мащенко Анна Олександрівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

16

Фрідріх Артем Анатолійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

17

Климюк Максим Васильович

Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

18

Кушнірук Ірина Валеріївна

Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

19

Шишко Марк Сергійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Програмою було передбачено такі види змагань, як біг на 100, 200, 400, 800 і 1500 м, метання гранати, стрибки в довжину, естафету 4 х 100 м, штовхання ядра (юнаки та дівчата).

Враховуючи результати протоколів змагань, переможцями стали:

біг 100 м

ІІ місце – Гаркушенко Анастасія, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (вч. Почтовий С.М.);

ІІІ місце – Савчук Діана, учениця Мізоцького НВК (вч. Гончарук О.В.);

біг 400 м

ІІІ місце – Блащук Дарина, учениця Мізоцького НВК (вч. Гончарук О.В.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 34 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz