Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.08.2019, 19:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [245]
Оголошення [63]
Вітання [62]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [278]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [420]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [426]
Районні заходи [522]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [15]
Новини РМК
Головна » 2013 » Квітень » 17 » Проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування - 2013"
Проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування - 2013"
16:45
     06 квітня 2013 року на базі Здолбунівської ЗОШ І ступеня № 7 проведено ІІ етап олімпіади "Юне обдарування - 2013" для учнів четвертих класів з української мови, математики та "Я і Україна". В олімпіаді взяли участь 69 учнів із 26 загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідно до рішення журі олімпіади переможцями стали:

Українська мова

І місце - Гаврон Олена, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кондратюк С.В.
ІІ місце - Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Зуйкова С.О.
ІІ місце - Трофімюк Христина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Ольшевська Г.В.
ІІІ місце - Максимчук Анна, учениця Цурківської ЗОШ І ст., вч. Лук'янчук Т.П.
ІII місце - Баюн Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Горошко Н.В.
ІІІ місце -  Мартинчук Анастасія, учениця Мізоцького НВК, вч. Овдіюк Г.П.

Математика

І місце -  Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, вч. Бондарчук Г.М.
ІІ місце - Лукашенко Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7, вч. Табачук Л.М.
ІІІ місце - Бабич Марія, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук О.Г.
ІІІ місце - Смірнов Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Варивода Л.Г.
ІІІ місце - Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Троян Н.М.

                                            Я і Україна

І місце - Полюхович Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7, вч. Войцеховська О.В.
ІІ місце - Гмирак Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Новаковська І.А.
ІІ місце - Назарук Марко, учень Здолбунівської гімназії, вч. Зуйкова С.О.
ІІІ місце - Гальчин Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Гараніч Т.Г.
ІІІ місце - Грицина Ксенія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Бондарчук О.В.
ІІІ місце - Александрук Андрій, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Розгон І.М.
ІІІ місце - Цеклар Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кухарук С.В.
Категорія: Районні заходи | Переглядів: 782 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz