Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 09.08.2020, 23:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [272]
Оголошення [78]
Вітання [67]
Цікавинки [25]
Про ЗНО [280]
Абітурієнту [40]
Наші досягнення [449]
Події/Дати [51]
Учителям [88]
Актуальні новини [441]
Районні заходи [592]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [16]
Новини РМК
Головна » 2020 » Червень » 11 » Підведено підсумки гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Підведено підсумки гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
08:00

27 лютого 2020 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» проведено обласний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії».

Відповідно до результатів роботи журі, нагороджено дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради призерів особистої першості обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» за відповідно зайняті перші, другі і третє місця:

1.1. В номінації «ЛІТЕРАТУРА ТА ЖУРНАЛІСТИКА»:

Поезія

Вікторію ГОДУН, вихованку літературної студії «Зорецвіт» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Моя планета» - ІІ місце.

1.2. В номінації «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»:

Графіка

колектив вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Наталія МЕЛЬНИК), за роботу «Втеча на Землю» - І місце;

Комікси

колектив вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Наталія МЕЛЬНИК), за роботу «Політ крізь сон» - ІІ місце.

1.3. В номінації «ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»:

Квілінг

колектив вихованців гуртка «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Тетяна ПАШИНСЬКА), за роботу «Учителька мікрорайону марсіанського жителька» - І місце;

М’яка іграшка

колектив вихованців гуртка моделювання іграшок-сувенірів Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Ірина ДЕНИСОВА), за роботу «Киця Луна» - ІІ місце;

Картини

Анну ДЗЯДЗІНУ, вихованку зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Космічний друг» - ІІІ місце;

Вироби з дерева

Дениса БЕЗПАЛЮКА, вихованця зразкової студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Натхнення» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Майстер Йода» - ІІІ місце;

Михайла ЮРЧАКА, вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Міжгалактичний зореліт» - ІІІ місце;

Макети

колектив вихованців гуртка «Початкове технічне моделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Ольга ШОЛУДЬКО), за роботу «Літаюча тарілка» - ІІ місце;

Електрифіковані макети

колектив вихованців гуртка «Авіамоделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Юрій ФЕДОРУК), за роботу «Світильник «Зодіакальні сузір’я» - ІІІ місце;

Ракетна техніка

колектив вихованців гуртка конструювання повітряних зміїв Здолбунівської районної станції юних техніків (керівник гуртка Сергій ПАЛІЧУК), за роботу «Ракета «Falkon ІІ» - ІІ місце.

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 53 | Додав: mariia5555 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2020 Сайт управляється системою uCoz